--46941

13 Червня, 2024

реклама

Купити букет із квітів на день народження й романтичну вечерю – є різниця у виборі рослин?

Автор: Реклама

Дарувати квіти – це вдала ідея на будь-яке свято, під будь-який привід і навіть без нього. Презентувати красивий ніжний букет можна і «просто так». Вау ефект гарантований.

купити букет із квітів

Але для того, щоб презент вразив і викликав тільки позитивні емоції, треба купити букет із квітів, рослини в якому правильно підібрані за кольором, формою, ароматами. Тобто красивий букет – це гармонійний ансамбль, Крім того, варто пам’ятати про пакування мову квітів, а точніше кольору рослин. Все це дуже складно? В такому випадку краще довірити підбір рослин та створення букета професійному та досвідченому флористу УкраФлора. Результат вразить і вас, і людину якій призначений букет із квітів красивих та свіжих, підібраних «одна до одної».

Враховуємо коли, кому і навіщо?

Саме так, щоб підібрати красивий букет треба взяти до уваги:

  • Кому призначена композиція (вік людини, стать, статус);
  • Ситуацію (день народження, весілля, новосілля тощо);
  • Які емоції ви плануєте викликати (справити враження, виказати увагу, перепросити, освідчитися в коханні).

Чому це важливо? Тому що букет для мами на день народження і для коханої жінки, щоб запропонувати руку і серце – це дві великі різниці. Те саме можна сказати і про квіткову композицію сестрі на честь закінчення школи та колезі ювіляру в офісі.

На день народження можна вибрати букет, який містить орхідеї, рожеві троянди для ніжності, лілії, фрезії та гліцинії для дружби, гербери для бадьорості, ірис, який асоціюється з щастям.

Квіткова композиція актуальна і на такі випадки коли людина, закінчує школу чи ВНЗ, отримує водійські права або отримує підвищення на роботі. Дарувати квіти в такі моменти – вдала ідея. На такий випадок підійдуть півонії, гвоздики, іриси, конвалії, айстри, соняшники. Взагалі, у сучасних покупців немає обмежень в плані підбору квітів, бо рослини імпортують з різних країн, тому круглий рік є доступ до будь-яких представниць королівства флори.

Особливі ситуації… Виявляється, дарувати квіти актуально навіть не під самий веселий привід. Про розставання не завжди легко оголосити. Якщо робити це, пропонуючи квіти, це одразу робить його набагато «м’якшим». Наприклад, хризантеми символізують кінець кохання, чорнобривці — символ смутку, а незабудки — символ пам’яті та розлуки. Презентувавши такий букет ви точно «зменшите» негативне емоційне навантаження від розлуки.

Флористи UkraFlora радять згадувати про квіти кожен раз, коли хочете зробити комусь приємність, виказати увагу, освідчитися, перепросити, нагадати про себе, відмітити людину. Це так просто, презентуєш букет і життя, як ваше, так і того хто отримає такий подарунок, зразу засяє яскравими барвами, позитивними емоціями і наповниться ніжними ароматами.

Реклама

Реклама

читати наступне

Ось про що ми пишемо в інших рубриках