--2280

31 Березня, 2023

під ковдрою

“Секс – тільки для молодих і красивих”. Перевірте, чи є у вас стереотипи, які шкодять інтиму

Автор: Уляна Журба

Секс має бути завжди гарячим, спонтанним та існує лиш для молодих і гарних, яким треба терміново завести дітей. А що робити всім іншим? Соціум, який продукує такі рамки, не каже.

Натомість дає багато установок, які нібито є нормою і має бути тільки так. І цим самим псує сексуальне життя багатьом.

Тому “Вечір” розпитав про популярні секс-стереотипи в психотерапевтки та сексологині Ольги Хайдукової. Позбувайтесь їх і отримуйте більше насолоди від близькості.

  1. Найшкідливіший стереотип. Сексуальність – це нібито лише фізична привабливість. А отримувати задоволення у сексі може тільки молоде, худе, красиве тіло. Інтиму начебто не існує поза молодим віком. Це токсичний стереотип, який часто “заганяє у рамки” і не дозволяє насолоджуватися інтимом.
  2. Сексуальний контакт – це тільки статевий акт та генітальне задоволення. Але насправді це ще й флірт, пізнання, закоханість до того, як двоє доторкнулись один до одного. 
  3. Секс – це більше  про чоловіка, не жінку. Вона нібито має поставити своє задоволення на другий план. Не має бути ініціативною. Втім, багатьом чоловікам подобається, коли жінка каже про свої бажання та стає рівноцінним партнером у сексі.
  4. Сексом може займатись лише ідеальна жінка з журналів та соцмереж. Без складок на тілі, целюліту, розтягнень після пологів чи інших недоліків, бо це все відлякує партнера. Насправді під час інтиму партнери не помічають деталей, а насолоджуються включеністю один одного в процес.
  5. Тільки той секс вдався, коли у чоловіка була ерекція. Яка настала тільки після довгого тілесного контакту. Насправді у чоловіків часто буває ерективна дисфункція, але це не заперечує їхніх можливостей подарувати жінці відчуття комфорту та задоволення. 
  6. Розмір має значення. Насправді ж, важливе значення здебільшого має не довжина, а діаметр геніталій. Якщо чоловік все одно комплексує, завжди можна використати для повного задоволення партнера й інші тілесні “інструменти” та секс-іграшки.
  7. Секс – це обов’язкова спонтанність у момент сплеску збудження. Проте коли пари давно разом, цього може не ставатись через звичку та буденність. Тому допомагає практика планування, коли пара вирішує, коли та де займеться сексом, до цього готується і відсікає інші плани.

Уляна Журба

читати наступне

Ось про що ми пишемо в інших рубриках

Київське ескімо, смак борщу, сиру й хліба: 7 закладів Києва з оригінальним морозивом

Щоденник Atlas United 2024. День третій: японська психоделіка, рокова Сердючка та нестримний Жадан