--36597

13 Лютого, 2024

вечорниці

Серіал на вечір: українсько-французька «Перевізниця» від творців «Перших ластівок»

Автор: Філ Пухарєв

Наприкінці наступного тижня на українські екрани вийде перший епізод серіалу «Перевізниця» (In Her Car). Шоуранери проєкту відомі високо оціненим критиками молодіжним трилером «Перші ластівки», а до виробництва долучилася відома французька компанія Gaumont.

У «Перевізниці» ви не побачите персонажа Джейсона Стетхема з однойменного кінобойовика. А кого побачите та чому варто чекати серіал – розповідаємо нижче.

Про що серіал

Головна героїня «Перевізниці» – терапевтка Лідія. З початком повномасштабної російсько-української війни жінка сідає за кермо, щоб перевозити українців із гарячих точок у безпечні місця.

10 серій – це 10 особистих історій пасажирів Лідії. Допомагаючи іншим, героїня також вирішує власні проблеми і намагається примиритися з близькими.

Що треба знати про виконавицю головної ролі

Головну роль у «Перевізниці» зіграла Анастасія Карпенко – кіноакторка та акторка Київського театру драми та комедії на лівому березі Дніпра

Анастасія Карпенко знімалася у серіалах «Слуга народу», «Лікар Ковальчук», «За три дні до кохання», а також у фільмах «Кіборги», «Я і Фелікс», «Як там Катя?».

У 2022-му році Карпенко визнали найкращою акторкою на Кінофестивалі Локарно у Швейцарії. 

Хто творці серіалу

Шоуранером «Перевізниці» став Євген Тунік, творець молодіжного серіалу-трилеру «Перші ластівки». Рейтинг серіалу на IMDB: 8,1.

Тунік займається серіалами від 2019-го. До цього працював журналістом, сценаристом і редактором телеканалу «СТБ». Нині займає посаду креативного продюсера кінохолдингу Starlight Media.

Режисерами «Перевізниці» виступили сам Євген Тунік, а також Аркадій Непиталюк («Припутні», «11 дітей з Моршина», «Уроки толерантності»).

Яка закордонна компанія долучилася до зйомок

«Перевізниця» створена у копродукції Starlight Media та французької студії Gaumont

Gaumont працює від 1895 року і вважається однією з найстаріших кінокомпаній світу. Вона відома виробництвом таких культових стрічок, як «Фантомас», «Леон-кіллер», «П’ятий елемент», «Таксі» та інших.

Коли і де можна подивитися серіал

Прем’єра «Перевізниці» відбудеться 25 лютого 2024 року на «СТБ».

Чи можна буде переглянути серіал онлайн, наразі невідомо.

Фото: wikipedia.org, divoche.media

Філ Пухарєв

Філ Пухарєв

читати наступне