--15968

8 Серпня, 2023

вечорниці

Добірка легкого кіно на випадок «все дістало»: 6 нових різножанрових фільмів для вечора

Автор: Кромф Ігор

В останній місяць літа, коли з’являється настрій «дістало все, включно зі спекою та комарами», дуже хочеться ввечері подивитись «щось легке і гарне»

Кінокритик Ігор Кромф саме для таких випадків найсвіжіше різножанрове розслаблююче кіно з високим рейтингом та добрими відгуками.

«Підземелля і дракони: Честь злодіїв»

Реж. Джон Френсіс Дейлі та Джонатан Гольдштейн,
IMDb 7,3
Де дивитись: Megogo,YouTube, Apple+

Підземелля і дракони на що звернути увагу

Хочете хорошого фентезі та пригодницького кіно? Екранізація культової гри «Підземелля і дракони» – ідеальний варіант.

У фільмі чудово врівноважені екшн, гумор та чутливість. У стрічці знайшлося місце всьому: мандрами, хитрощам, бійками, втраченому коханню, знайденим друзям.

А ще тут є дракони! І тварини, які розмовляють, й інші фентезійні істоти. Ідеально, якщо ви сумуєте за «Володарем перснів» чи «Хроніками Нарнії», щоб провести вечір весело та легко. 

«Вартові галактики 3»

Реж. Джеймс Ган
IMDb 8,0
Де дивитись: Megogo, Apple+

кому варто подивитись ВАртових галактики 3

Джеймс Ган, який зараз створює новий кіновсесвіт DC, повернувся на один разок у  Marvel, щоб завершити найкращу франшизу кіновсесвіту. 

Нові «Вартові галактики» розповідають нам про цінність дружби та важливість різноманіття. Однак у третій частині Ган вирішив дати фанатам те, що вони хотіли починаючи з 2014 року: велику історію про Єнота Ракету. 

Розповідь про його життя та того, як він став собою – це неймовірно щемка та чутлива історія про права тварин, яка змусить пустити сльозу навіть найчерствішого глядача.

І в цьому шарм та задоволення від третіх «Вартових галактики»

«Люксембург, Люксембург»

Реж. Антоніо Лукіч 
IMDb 8,1
Де дивитись: Netflix, Megogo, Takflix

на що звернути увагу у фільмі Люксембург Люксембург

Український фільм на  IMDb з рейтингом вищим, ніж у багатьох голлівудських блокбастерів. Це вже причина звернути увагу на цю стрічку. Але не лише вона.

«Люксембург, Люксембург» – це дуже пластичне драмеді про покоління дітей, народжених у 1990-ті, які виросли в неповних сім’ях. Це смішна комедія про українську периферію, наповнена живим суржиком та гегами на нашу реальність.

Дуже лірична історія про важливість батька в житті людини та родинні цінності загалом.

Якщо цих аргументів мало, то скажу, що цей фільм – лідер прокату серед українського кіно. А головні ролі виконують Аміл та Раміл Насірові з «Курган&Agregat»

«Чоловік на ім’я Отто»

Реж. Марк Форстер
IMDb 7,5
Де дивитись: SweetTV, YouTube, Apple+

на що звернути увагу у фільмі чоловік на ім'я Отто

Римейк екранізації однойменного культового роману Фредрика Бакмана “Чоловік на ім’я Уве”. Однак з холодної Швеції події фільму Марк Форстер переносить у США.

 «Чоловік на ім’я Отто» – це дуже щемка історія про втрату близьких, яка показує, що родиною можуть бути навіть чужі люди.

Ідеальна історія, якщо вашому вечору не вистачає дрібки доброти. 

«Німона»

Реж. Нік Бруно  IMDb 7,6
Де дивитись: Netflix

картка про мультик Німона


Легендарний анімаційний фільм Disney повертається з забуття. Історія про техно-середньовіччя розповідає про обмовленого лицаря.

Його честь і життя може врятувати лише Німона: дівчинка-перевертень, на яку він полює.

Прекрасна анімація про ярлики, які на окремих людей чіпляє суспільство. І про те, як ці стереотипи руйнуються при ближчому знайомстві.

Чудова анімація для вечора. 

«Ейр»

Реж. Бен Аффлек
IMDb 7,4
Де дивитись: Amazon Prime

картка про фільм Ейр на що звернути увагу

Хочете чогось супермотиваційного на вечір – однозначно ваш вибір бізнес-драма «Ейр» від Бена Аффлека та Мета Деймона, які знову об’єднали свої зусилля з часів «Розумника Вілла Гантінга»

Стрічка про менеджера Nike Соні Вакаро, який вирішив ризикнути не лише своєю кар’єрою, а й усім у житті і поставити на непопулярну модель кросівок, які мав би рекламувати молода зірка баскетболу Майкл Джордан.

Так почалась історія не лише успіху, а й однієї з найкультовіших моделей кросівок Air Jordan, значення яких уже давно вийшло за межі просто взуття.

Почитати ще про кіно на вечір:

Кромф Ігор

Кромф Ігор

читати наступне

Ось про що ми пишемо в інших рубриках