--5675

6 Травня, 2023

під ковдрою

Як не посексимось, то хоч посміємось: як веселі історії можуть додати перцю в любощі

Автор: Пані М.

Почуття гумору рятує всюди – а в сексі особливо. Бо ми люди і можемо налажати в будь-який момент.

А сприймати якусь нестандартну чи смішну ситуацію надто серйозно – це ж нервів не напасешся 🙂

Секс і домашні тварини

Ох, згадую одне побачення з Капітаном Америка – я так хлопця для себе назвала, бо він сильно був схожий на цього героя: такий же високий, плечистий і красивий.

Співпало, що тоді у мене гостював кіт подружки, поки вона відпочивала на морях. І спершу пухнастий розбишака взагалі не нас не реагував: сидів на шафі і дивився – явно осуджуюче –  на це неподобство.

А потім вирішив взяти активну участь.

Якраз в момент, коли хлопець спустився робити куні, рудий котяра зістрибнув зі шафи і пішов до мене цілуватись.

Це було максимально несподівано, особливо коли я зашипіла: ”Брись звідси!”.

Кота не налякала ні краплі, а от Капітана Америку – так! 

Бо він очікував інших звуків від мене в той момент. Але нічого, посміялися, відігнали кота на інший край ліжка, він на нас образився і більше не звертав уваги на цих дивних голих людей.

Секс під мостом

А ще, колись давно, я переїхала в столицю – мене покликав на побачення гарний хлопчина. Це була чи то друга, чи третя зустріч.

Він забрав мене з роботи на машині, подарував розкішний букет червоних троянд і ми поїхали кататись вечірнім Києвом – і доїхали до якогось берега, щоб дивитись на підсвічений міст.

Це було красиво і романтично. Ми трохи цілувались, милувались краєвидом і не збирались робити щось інше. Але на вулиці було холодно, в машині ми надихали і вікна запітніли. І ось в один момент ми чуємо інтелігентний стукіт у вікно. Виявляється, до нас тихенько під’їхав патруль і думав зловити закохану парочку на гарячому.

Викликали хлопця з машини, довго там йому втирали про порушення громадського спокою і ще чогось, явно очікуючи на хабар.

Нічо він їм не дав.

Але романтичного продовження в той вечір нам вже не хотілось – реготали як коні всю дорогу додому.

А потім фраза: “Може, під міст, до хлопців?” надовго перетворилась на наш внутрішній мем.

Секс на природі

І така історія з поліцейськими є не тільки в мене. Одна читачка написала, що їм з чоловіком захотілось екстриму в сексі, поїхали в усамітнене місце, де природа та поля, гарно провели час.

Їдуть опісля назад, їх зупиняє поліція і питає, що вони робили в лісі. А парочка максимально розслаблена, в машині все перекинуто – ну явно ж люди сексились. І тут чоловік відповідає, що кукурудзу крали!

Ніхто не повірив, поліцейські здогадалися, що не за качанами вони перлись в ліс, ой, не за качанами!

Багатьом хочеться спробувати секс на природі, особливо коли і місця не дуже є для цього вдома чи просто є бажання гострих відчуттів.

Ще одна читачка поділилася історією, що у них справді трапився чудовий секс в полі, та з нюансом: виявляється, парочка сіла на мурашник і потім обоє витрушували комах з усіх можливих і неможливих місць.

А ще одна пара поперлась кохатись на берег ріки вночі – і якогось милого акурат на те ж місце вирішив прийти рибалка з своїми вудочками. Пригода закінчилась добре, бо було сильно темно і ніхто нікого не впізнав:)

Заснути під час сексу

Ще я якось заснула з вібратором. Була дуже сонна, хотіла кінчити – і просто вимкнулася в один момент.

Прокидаюсь вранці: вібратор сів, а я без оргазму. Та хоч поспала добре.

Але то таке, іграшка на мене не образилась, а от людина, під час сексу з якою ви заснули, може і надутися.

Один читач поділився історією, що коли був юний, мав секс і сильно хотів спати – тому вирубився між активними фрикціями.

І навіть почав бачити сон, уявляєте?

Правда, дівчина таке не оцінила, розбудила, та ще й образилась. Жаль, що кінець історії невідомий – чи вдалося таки досекситись?

Ой, а скільки разів я плутала звичайну змазку з їстівною! В принципі, це не дуже страшно, ну несмачно облизувати пеніс –  таке можна пережити.

Гірше, коли замість баночки лубриканту взяти зігріваючу мазь. Таке в пориві пристрасті було з однією читачкою та її партнером. 

Я навіть уявити не можу, які рулади на пару вони виводили.

Бо мені, якщо чесно, якось вистачило і просто добре помитих рук після фастумгелю, якими торкнулася губ та клітора. Ефект був справді дуже зігріваючий!

Телефонують під час сексу

А ще в мене майже завжди під час сексу телефонує мама. Трубку не брати – не варіант, вона буде наярювати і переживати. Особливо після останніх подій та ракет.

Тому я завжди відповідаю, але максимально коротко і по ділу, на деякий момент зупиняючись в основному процесі. І таке вміння – невчасно подзвонити – не лише в моєї мами, якщо що.

Нам написала людина, що акурат в момент любощів позвонили батьки і спитали, чи не передати вареників! Не знаю, як можна не заржати в трубку після такого.

І я чомусь вірю, що в кожного з нас є в загашнику кілька веселих історій про секс. Інколи їх можна розказати лише вибраним близьким людям під вино, іноді розсмішити велику компанію. І в цьому немає нічого страшного і нічого такого, чого б треба було соромитись. 

Я от не соромлюсь – і вам не треба.

Пані М.

Пані М.

засновниця анонімного ТГ-каналу “Ці блядські історії” про стосунки та секс

читати наступне