--2027

30 Березня, 2023

життєстиль

“Вигулюю собаку, а вона – мене”: як проводить свої вечори Павло Зібров

Автор: Уляна Журба

Павло Зібров – 65-річний естрадний співак зі стотисячною “армією підписників” в інстаграмі та п’ятьма сотнями пісень в кар’єрі. Його впізнають на вулиці завдяки чуприні та пишним чорним вусам, застрахованим на мільйон гривень. Як він проводить свої вечори? Далі – його пряма мова.

Павло Зібров-916
Павло Зібров-920
Павло Зібров-918

З графіком артиста не завжди відчуваєш, коли закінчується день і починається вечір. Мабуть, тоді, коли приходиш додому і хочеться приготувати щось смачненьке. 

Я люблю готувати сам, дивувати рідних. Щось самостійно придумую, щось в інтернеті вишукую. Іноді донька Діанка готує свої фірмові страви.

Найсмачніша вечеря – коли всі рідні за столом і в гарному гуморі, бо тоді неважливо, що на столі. Але особливо люблю вареники! Мікс з картоплею, бринзою, капустою – ось свято шлунка!

Під смачну вечерю іноді можу випити самогон або домашню фірмову наливку на ягодах, яку роблять добрі друзі.

Які у мене вечори? Тут кілька варіантів:

  • Робота, концерти, прихильники, музика, благодійні заходи, багато людей, новин та подій. 
  • Час з родиною, сімейна смачна вечеря, теплі розмови.
  • Час наодинці, помедитувати, зайнятися творчістю, писати музику. Увечері та вночі приходить натхнення. Іноді ці всі три варіанти сплітаються в один. 

Вдома дуже люблю дивитись кіно, але це стається нечасто. Фільми радить Діана, вона знає мій смак і за 5 хвилин знаходить класний фільм.

З останнього, що сподобалось:“Операція Фортуна”, “Сіра людина”.

Також люблю слухати музику. Здебільшого, це інструментальна, джаз, соул, тобто без слів, аби відпочити. За колегами слідкую по радіо, на концертах та у соцмережах.

Мій графік щовечора повністю складає Діана, оскільки вона мій менеджер, піар-директор, SMM-спеціаліст. Про все домовляється, планує.

Не часто відмовляюсь від графіку, бо робота є робота. Це моє життя, я люблю бути у вирі подій та спілкування. Та й Діана планує справи так, що маю вільні вечори, тому не скаржусь. З приходом повномасштабної війни графік не такий щільний, як колись, через це маю більше вільного часу на себе та родину.

Перед вечірніми концертами нікого не впускаю в гримерку

Дуже важливо правильно налаштуватись та зібрати думки в купу. А ще – акумулювати емоції, щоб ними ділитись зі слухачами. Перед самим виступом обов’язково роблю невеличку репетицію, також може бути 50 грамів коньяку, щоб розігріти зв’язки.  

У телефоні стараюсь проводити небагато часу, але, зізнаюсь, це затягує, самі розумієте.

Думаю, на пів годинки зайду, кліпнув очима, а вже три години пройшло. Буває і таке. Зазвичай сиджу в Телеграмі або Ютубі, дивлюсь там і читаю новини, інтерв’ю, аналітику.

В Інстаграмі слідкую за колегами, молоддю, прихильниками. У Фейсбуці більше спілкуюсь зі старшою аудиторією, читаю новини, а в ТікТоці – лайфхаки, рецепти, смішні ролики.

Останній рік засинаю важко і довго, маю багато думок у голові. Як і в більшості українців, напевне, є переживання, тривожність.

Щоб краще спалось, люблю медитувати перед сном і обов’язково гуляю з собакою навкруги озера. Я її вигулюю, а вона – мене. 

Один із найприємніших вечорів – це: З великим теплом зараз згадую ювілей Діани у 2022 році, який ми встигли відсвяткувати за 3 дні до повномасштабної війни. Зібралась вся родина, найближчі друзі. Була тепла весела атмосфера, з піснями, танцями, тортом. 

Ввечері я ніколи не ляжу спати, поки не вирішу всі справи.

Найкращий вечір у житті – коли реалізував задумані творчі плани у великому концертному залі України. Де сидять друзі, прихильники, на сцені – найкраща команда, а за лаштунками – дорога родина. 

У вечір нашої перемоги над Росією я б заспівав пісню “День Народження”. Щоб лунали тости і танцювали гості, щоб пили горілочку медову за сім’ю чудову, і за Україну – рідний край!

Уляна Журба

читати наступне