--2135

30 Березня, 2023

корисне

Хто ми і навіщо запустили “Вечір”

Вам може бути 18 або 60. 

Ви можете жити у великому місті або компактному містечку. 

Можете бути компанійським тусовщиком або домашнім котиком. 

Працювати в ІТ, за баром чи вчити дітей математики.

Жити великою родиною або на самоті.

Та попри це розмаїття досвідів, у всіх нас буде спільний знаменник: ми якось проводимо вечори.

І це те, заради чого ми запускаємо медіа “Вечір”. 

Ми хочемо дослідити, як українці теперішнього і минулого проводять і проводили свої вечори та ночі. 

А також творити культуру якісного проведення вечорів в Україні. 

Бути фільтром, який збере для вас лише перевірену і відібрану інформацію про те, які фільми, серіали, вистави, концерти та інші події, комп’ютерні ігри, ресторани, кав’ярні та бари варті вашої уваги. Що допоможе відпочити, трохи відволіктися, пізнати інших та розважитися. 

А ще – бути корисними у всьому, що може пригодитися вам вдома і в стосунках у парі та сім’ї: від вибору піжами і рецепту вечері до якісних порад фахівців про сексуальне життя.

  • У рубриці “Що на тижні” (блискавка у вехньому кутку екрана) ми відбиратимемо для вас анонси вартісних подій на наступний тиждень, а також стежитимемо за змінами в країні, які впливатимуть на наше життя. 
  • У “Вечері” ви знайдете рецепти від українських шефів та поради експертів по напою, який вдало доповнить страву. Щосуботи тут також будуть добірки напоїв від експертів: від сидру до віскі.
  • У “Життєстилі” ми розповідатимемо, як проводять свої вечори варті уваги українці. 
  • “Вечорниці” створені для максимального наповнення вечірнього дозвілля. Тут будуть добірки та огляди фільмів, серіалів, ігор, вистав, подій, закладів, куди варто сходити на вечерю в різних обласних центрах, кросворди та музичні підбірки. 
  • “Корисне” – тут ми збиратимемо все, що може згодитися вам ввечері: від порад дієтологів про конструювання вечері до розбору вечірніх звичок та добірок гаджетів та різноманітних предметів. 
  • “Під ковдрою” досліджуватиме наші стосунки в сім’ї, у парі та у ліжку. Без табу. 
  • “Наш запал” – рубрика про нашу історію в контексті вечорів та ночей: як проводили час у сутінках відомі українці в минулому, які цікаві історії цієї пори ховаються в архівах та роботах дослідників тощо.
  • “Вечірнє місто” – це фоторепортажі вечірніх активностей та атмосфери українських міст.

Ми починаємо і запрошуємо вас бути співтворцями власних вечорів та вечорів інших українців. Якщо вам є що розказати – напишіть нам на vechir@abo.media. 

Вечір – медіа у твоєму смартфоні!

Ірина Андрейців

Ірина Андрейців

шеф-редакторка “Вечора”

читати наступне