--8834

25 Травня, 2023

життєстиль

Як проводить вечори акторка театру Софія Лешишак: вечірні пісні для TikTok, улюблені серіали та догляд за обличчям 

Софія  Лешишак — акторка у львівському театрі Лесі Українки та вокалістка етногурту “Ягоди”. Удень вона присвячує час ролям у виставах, а ввечері записує відео з українською музикою для своїх соцмереж. 

Софія збирає сотні тисяч переглядів, коли виконує колискові та романси, народні та авторські пісні. Вона любить експериментувати з музикою — приміряє різні образи та стежить, який їй підходить найкраще. 

Але як ще проходить вечір акторки?  Про свій післяробочий життєстиль Софія розповіла “Вечору”. Далі — її пряма мова. 

@sofi_leshyshak

Нова рубрика: Українська авторська музика Хочу відкрити її улюбленою піснею композитора 30х років минулого століття , Богдана Веселовського – «Намалюй мені ніч». З музикою цього чоловіка я познайомилась в університеті і це була любов з першого погляду💔 Музика Б. Веселовський, слова М. Петренко Команда яка допомагала творити : Звук Володимир Помірко Оператор/режисер Андрій Кравчук Загадковий гітарист Вадим Войтович Мейк і зачіска @Тетяна Квартирук #українськапіснявамустрічку #намалюйменініч #українськеретро #врекомендації #українськакультура

♬ оригінальний звук – Софійка Лешишак

Вечір — це час для себе. Зазвичай я відпочиваю або роблю те, що мені дуже подобається. Тоді мій мозок перемикається від втоми, а я відчуваю гарні емоції. 

Найчастіше мій вечір починається уже після 20:00.

Коли я нон-стоп працюю в театрі, то приходжу додому і просто дивлюсь один зі своїх улюблених серіалів. Та часом після роботи записую пісні. Тому маю ще такі музичні, творчі вечори — співаю до пів на одинадцяту.

Проте моє обов’язкове заняття — це догляд за обличчям. Я йду спати тільки тоді, коли змию косметику і нанесу всі потрібні засоби. Люблю ще один ритуал — теплу ванну. 

Іноді присвячую вечірній час театру — нещодавно грала у виставі про війну і знову бачила, як людям болить ця тема. Такі виступи теж важливі — вони нагадують, що війна триває, а наша перемога ще попереду.

Як проводить вечори акторка Софія Лешишак

Вечеря вдома

Часто я вечеряю саме вдома, проте стараюся нічого не їсти після дев’ятої. Сьогодні в мене були суші, бо не мала часу щось приготувати. Проте нещодавно замовила собі цілий ящик спаржі — тепер сподіваюсь, що моя наступна вечеря буде кориснішою.

Я люблю готувати — намагаюся робити щось легке, звичайне. Якщо ввечері п’ю щось алкогольне, то обираю біле вино — чомусь в мене зникла любов до червоного. Інакше можу зробити чай з меліси або ромашковий.

Я та мій чоловік любимо вечеряти разом. У такий час нам ще подобається вмикати музику на вінілових платівках — це зазвичай джаз або інша релаксова музика. 

Вечірній запис пісень

Спочатку я обираю пісню — іноді цей процес скрупульозний, та часом дуже випадковий. Я поки не готова дотримуватися одного жанру чи стилю, тому й експериментую. 

Відео до пісень я записую саме ввечері. І вже під час процесу приєднується драйв і азарт до роботи. Найчастіше відео знімає мій чоловік, тому часом у нас бувають проблеми в комунікації. Ми тільки звикаємо одне до одного саме в нашій творчій співпраці, та вже набагато краще розуміємось, ніж раніше.

Софія Лешишак, вечірнє записування пісень

Вечірнє дозвілля

Зараз я дивлюсь два серіали паралельно — “Тед Лассо” та “Дивовижна місіс Мейзел”. Вони ідеальні саме для вечорів — спокійні й дарують гарний настрій. Інколи ще передивляюсь “Статеве виховання” — це один з моїх улюблених серіалів.

  • Тренування з бальних танців

Я зазвичай маю ранкові тренування з бальних танців. Проте одного разу запланувала вечірнє заняття. Воно розпочалося після дев’ятої — у мене тоді був важкий день на роботі, проте я відчувала, що мені потрібне це тренування. І справді вийшла звідти дуже задоволена, хоч і виснажила себе. 

Танці — це насправді подія для мене щотижня.

Я думаю, яку б обрати форму, як і що ми будемо танцювати — завжди готуюся до тренувань. З такими заняттями відчуваю себе гармонійніше. Я раніше теж займалася бальними танцями, тому тепер, коли повернулася до тренувань, зрозуміла, що нарешті пазл склався. Якась частинка мене знову на місці. 

Як проводить вечори акторка Софія Лешишак
  • Похід у кінотеатр

Люблю ще ходити в кіно — востаннє була ввечері на фільмах Антоніо Лукіча “Люксембург, Люксембург” та Дмитра Сухолиткого-Собчука “Памфір”. Вони мені надзвичайно сподобались. 

  • Соцмережі

Ввечері телефон зазвичай зі мною. Я зараз намагаюся правильно харчуватися, тому TikTok сам підганяє мені рецепти салатів. А ще люблю в цій соцмережі дивитися відео про правила зйомки, налаштування світла чи монтаж.

В Instagram можу переглянути Stories людей, на яких підписана. Мені подобається фольклористка Ярина Сізик — вона розвінчує міфи щодо традицій в українській культурі. А ще я підписана на майстриню Віталію Олійник — вона плете українські прикраси з бісеру. 

Як проводить вечори акторка Софія Лешишак

Планування наступного дня та вечірня мотивація

З розвитком мого блогерства я все частіше планую в календарі. 

Щодня в мене купа всього, тож часом можу забувати про свої справи. Таке траплялося із заняттями зі співу, які я проводжу. Уроки — це справді гарне завершення дня і для мене, і для учнів. Хоч я справді приходжу втомлена після роботи, потім починаю працювати на занятті й опісля залишаюся задоволеною.  

Я також аналізую свій день, якщо раптом були неприємні моменти. Фіксую їх внутрішньо, щоб вони потім не повторювалися.

Останнім часом мені важко заснути — вдається хіба після першої ночі. Мені це зовсім не подобається, та я поки не знаю, як це змінити. А надихаюся ввечері здоровим харчуванням та способом життя загалом — подивлюсь на це в соцмережах і на завтра запланую зробити таке ж.

@sofi_leshyshak

Колискова «Котику сіренький»- родом з Рівненської області. Ловіть мою версію цієі відомої колискової❤️ #українськапісня #колискова #котикусіренький #народнапісня #ukrainiansinger #українськамузика

♬ оригінальний звук – Софійка Лешишак

Ввечері я ніколи не наношу косметику. Я завжди її змиваю.

Найкращий вечір у житті – проведений в колі коханої людини або сім’ї. Найкраще це все поєднати. 

У вечір нашої перемоги над Росією я б хотіла побачитися зі своїми близькими друзями і без упину співати з ними народні пісні. 

Валерія Шебела

читати наступне