--9824

3 Червня, 2023

під ковдрою

Якою має бути анкета в хлопця на Тіндері, щоб дівчина захотіла познайомитись? Інструкція для хлопців

Автор: Пані М.

Скажу відверто, за ці роки сидіння на сайтах знайомств я бачила величезну купу анкет. І здається, що вже на підльоті розумію, що діла не буде.

Звичайно, спершу витрачала на це все купу часу, намагалась чи то виправдати чуваків в своїй голові, чи то додумати про них. А потім порахувала, що приблизно вісім з десяти анкет – це ні про що. З тих двох, що залишаються, в ідеалі можна вибрати одного, з ким вийде непогана розмова. Та і вона не завжди призводить до реальної зустрічі хоч би і на каву. І це нормально.

Тому для дівчат у мене поради такі:

 • – не розчаровуватись;
 • – не думати, що з вами щось не так, це просто статистика;
 • – не очікувати багато.

А для хлопців я вирішила написати міні-гід, що ж писати в тій чортовій анкеті, щоб дівчата свайпали вправо і хотіли познайомитися. Направду в цьому нема нічого складного, якщо у вас справді є бажання зустріти нових людей чи просто поговорити про всяке. Та якщо ви просто свайпаєте туди-сюди, щоб дивитись фото, краще так і напишіть. Зекономите дівчатам час:)

То що, хлопаки, почнемо?

 • Будь ласка, будь ласочка, please, виберіть кілька своїх гарних фото: там, де ви посміхаєтесь, може, щось цікаве робите, додайте фото в повний ріст. Людина повинна мати уявлення, як ви виглядаєте.
 • НЕ ТРЕБА: селфі в окулярах на всіх фото – навіть якщо це різні знімки, селфі знизу, з рівня члена, фото з друзями – навіть якщо у вас їх дохріна, фото здалеку, фото зі спини, фото на фоні машини (особливо якщо вона не ваша), в машині, фото самої машини.
 • Ще бажано фото з усіх видів спорту, якими ви хоч разок в житті займатися, не додавати. Бо, по-перше, деяких жінок таке лякає, а по-друге, а якщо ви справді зустрінете таку дівчину, яка любить ото все, що ви показали? То буде вас тягати по всіх усюдах, воно вам треба? Дозуйте інформацію, хлопці.
 • Можу порадити попросити подругу з хорошим смаком зробити вам кілька фото або сходіть вже нарешті на якийсь фотосет: зараз на вулиці чудово, можна зробити з фотографом досить різних фото, щоб заповнити профіль. І коротка зйомка не коштує всіх грошей світу. Або хоча б протирайте камеру перед тим, як робити селфі. Фото стануть в рази кращі та чіткіші, раджу як фотографка.
 • Пишіть в описі про себе. Що любите, чим цікавитесь, куди ходите, що читаєте, як проводите свій час.
 • НЕ ТРЕБА: цитат великих людей – кому вони нахєр здались на тіндері? Їх і в фб вистачає, чи у вайбері. В анкеті ви пишете про себе в першу чергу. Можна додати кілька фраз, кого б хотіли знайти. Але кілька!

Знаєте, які найгірші анкети? Ті, де чоловіки сходу намагаються образити дівчат. “Що сталось з нормальними губами? Силіконові качечки – вліво!” “Не пишіть мені, якщо у вас є татуювання. Ви жахливі!” “Причепи мені не треба, тому жінки з дітьми, не шукайте тут нового татка”. Фу, фу і ще раз фу.

Так, ви маєте право обирати тих, хто подобається. Ну, бляха, не лайкайте жінок з накачаними губами чи татуюваннями – і всі справи. Не підходять жінки з формами –  не свайпайте їх вправо і не розказуйте їм, що треба зробити тій жінці, щоб вона не була таки жирна. Кілька разів сама наривалась на таких тіндерних “дієтологів” та “тренерів”. Почувалась після таких розмов жахливо.

Не варто також якось загадково описувати себе. Може, це і працює в ранньому віці, але якщо таку муть пише чоловік 35 плюс, то є питаннячка. І – заради святих єдинорогів! – не використовуйте пости, які генерує сама програма. Там такі шедеври виходять, що лише обійняти і плакати.

Меми – плюс. Особливо якщо вони класні. Але не замість фото, а як доповнення.

Ну от: файні фото є, анкета гарна, навіть мем веселий. І у вас нарешті пара! Що робити далі?

Ну як мінімум, НЕ ТРЕБА:

 • питати, що вона тобі розкаже нового. Дівчина тут взагалі-то знайомитись прийшла, а не новини переказувати. І якщо ти свайпнув її не лише за гарні груди (самій подобаються, нічо проти них не маю), то розкажи спершу, що тобі сподобалось чи зачепило в її анкеті;
 • сходу писати, як би класно ти її трахнув. Ну серйозно? От що ти очікуєш? Що тобі одразу напишуть адресу, куди їхати і що з собою мати? В принципі, так і буде, але тобі не сподобається:)
 • першим повідомленням питати, що вона тут шукає. Ну ж не діда дівчина тут загубила, альо! І якщо чесно, так одразу і не скажеш, бо можна шукати сексу, а знайти цікавого співрозмовника. Можна шукати партнера для покатушок, а це переросте в дуже гаряче та круте побачення. От як можна це зрозуміти, не побачившись вживу?
 • отримати метч – і сидіти тихенько, як миша. Ви на побачення хочете чи колекціонувати дівчат? Звичайно, вам може пощастити і дівчина сама напише, я саме така:) Але так можна сидіти до ослячого великодня і злитись.
 • не просити одразу телеграм, інстаграм, фб, тік-ток чи що там ще є в людини. Якщо ваше спілкуванн буде цікавим для обох, то з часом ви таки кудись перейдете. Якщо дівчина поки не хоче, не наполягайте. Не треба нити, випрошувати, ображатись, злитись, намагатися її якось підколоти. Ви доб’єтесь лише того, що вас розматчать або і забанять к чортовій матері. Воно того вартувало?

Але все йде добре, розмова цікава, навіть місцями є флірт, ви обидвоє хочете прийти спілкуватись кудись в інше місце. Наприклад, в той ж телеграм. А в ньому вже можна обмінюватись і фото, і відео, і войсами.

От дуже вас прошу, спитайте спершу дівчину, чи їй зручно слухати войси-бачити відео, а після згоди висилайте. Може, це несподівано для вас звучить, але в дівчат теж є своє життя. І не завжди зручно таке слухати, це по-перше. А по-друге, може, вона не любить? Забанить вас нахрін, а ви навіть не зрозумієте за що.

Рот – ну а в випадку переписки – руки вам дані для того, щоб спитати. В нікого від такого член не відвалився, чесно-чесно.

І про члени, до речі, НЕ ТРЕБА ЇХ ВІДПРАВЛЯТИ, ЯКЩО ВАС НЕ ПРОСИЛИ! Так, саме великими буквами пишу, щоб ніхто не пропустив. Бо чуваки думають: “о, вона дала свій телеграм, значить, точно хоче подивитися на мій пеніс!” І шлють прямо всю фотосесію: і зверху, і збоку, і знизу, і в дзеркалі. 

У мене для вас неприємна новина: якщо дівчина не просила таких фото, то вона їх не хоче бачити. Принаймні поки що. Захоче – попросить.

Безумовно, бувають розмови, які ніби запрошують кинути фото інтимних органів. Та все одно спитайте або принаймні напишіть: “Знаєш, наша розмова така гаряча і вона мене так збуджує. Ти не проти, якщо я покажу тобі на фото?”
І навіть після того не варто валити сто фото в діалог. Попробуйте підійти до задачі цікаво: почніть з фото в білизні, наприклад. Є купа різних ракурсів, додайте ч/б, потягайте повзунки в налаштуваннях, додайте драматичності.

А не: “Слухай, така погода паршива. Ось тримай фото, може, тебе розрадить”. І знимка члена. Н-да.

Так а про що говорити з дівками? Почитай її анкету, придумай питання, які б не виглядали як допит, поговори про її зацікавлення, розкажи трохи про себе, що ти думаєш, що почуваєш.
Не проси фото грудей. Поклич прогулятись, випити кави, приїдь туди, де їй комфортно або принаймні де вам двом буде окей.
Спитай, чи можеш пригостити її кавою, але спокійно постався до того, якщо вона сама за себе заплатить. Не витріщайся в декольте. Слухай, говори, не перебивай, будь зацікавленим не лише потрахатись, а й приємно провести час.
Розказуй смішні історії, смійся з її жартів, не ний – принаймні на першій зустрічі це робити не треба:) Питай дозволу на взаємодію: обійняти, взяти за руку, поцілувати. Говори про свої почуття, про те, що тобі подобається. Не поспішай: ви ж гуляєте, а не здаєте стометрівку.

Будь в моменті.

І можливо, твоя зустріч перетвориться на чудове побачення.

Хороший план, правда? 

Пані М.

Пані М.

засновниця анонімного ТГ-каналу “Ці блядські історії” про стосунки та секс

читати наступне