--9226

29 Травня, 2023

вечорниці

Королева вечора, танці та вихід у сукнях: 5 кіномоментів з американських випускних 

Кінець навчального року для випускників — це останні шкільні контрольні роботи, вступні іспити та нав’язливі думки про майбутнє. Та чи варто думати про важливе (а воно таким справді здається), коли на носі випускний? 

Останній шкільний вечір — чи не найважливіша подія в американських підліткових фільмах та серіалах. Дівчата обирають сукні, хлопці шукають prom date — а потім усі разом фотографуються на згадку. 

@barstoolsports

Best Prom Proposal of All Time 🫡 @bffspod (via:@giannamasterlasco)

♬ original sound – Barstool Sports

Що люблять показувати в кінострічках про випускний? “Вечір” зібрав моменти з фільмів та серіалу. 

Королева випускного в “Пліткарці”

У дівчини з Верхнього Іст-Сайду Блер Волдорф випускний розпланований наперед — вона знає, з ким піде на вечірку і про яку сукню мріє найбільше. Блер також упевнена, що стане королевою заходу. 

Чи хочуть цього її однокласниці? Ні. Чи завадить це їй стати королевою? Теж ні, бо тільки хтось один проголосує за неї 150 разів. 

Очікування на дівчат в “Усім хлопцям: завжди й назавжди”

За розвитком стосунків Лари Джин та Пітера глядачі стежать упродовж трьох фільмів від Netflix. Пара спочатку вдає, що зустрічається, потім потрапляє в любовний трикутник, а пізніше не знає, як бути далі після завершення школи. Та випускний з гарними сукнями, спільними фотографіями й танцями  таки присутній — і ось його фрагмент.

Улюблена музика в “10 речах, які я в тобі ненавиджу”

Поряд з Кет — аутсайдер Патрік, якого вона, зрештою, не так і ненавидить. Пізніше дівчина дізнається про мотиви залицянь хлопця та присвятить йому вірша. Але поки що Кет не потрібно про це думати — на випускному лунає її улюблена пісня, тож нехай вона насолоджується моментом.

Час з найкращою подругою у фільмі “Леді-Птаха”

А якщо випускний — це не тільки стереотипна пара “хлопець-дівчина”, а ще й можливість провести час з найкращою подругою? 

Єдине зауваження — найкращу подругу ще потрібно вмовити на таку подію. Проте такий варіант випускного — гарний привід сфотографуватися, разом потанцювати та попрощатися зі школою. 

Танці в римейку “Вільних”

У маленькому американському містечку гучна музика і танці заборонені. Та чи потрібно через це скасовувати випускний?

Головний герой Рен приїжджає з Бостона і змінює правила містечка – результат можете побачити в одному з фрагментів фільму.

Не знаєте, що подивитися ввечері? Ми вам допоможемо:

9 фантастичних фільмів на вечір на будь-який смак

7 недооцінених українських фільмів та серіалів: ділиться команда Takflix 

Валерія Шебела

читати наступне