--5274

26 Квітня, 2023

під ковдрою

Секс як в кіно – чому в житті це так не працює

Автор: Пані М.

В якийсь з вечорів під в’язання я вмикнула собі фільм і одразу залипла. Назву не пам’ятаю, а початок сюжету – так: головний герой випивав в барі, побачив дівчину і вони без слів поїхали до когось з них додому.

І от вони ввалюються в квартиру, він бере її на руки і з розмаху садить дівчину на тумбу, змівши перед тим все, що там, на підлогу.

Розриває на випадковій коханці блузу і, здається, колготки, впевненим рухом входить в жінку і ритмічно гаратає нею об стіну. 

Вже на моменті розірваної блузки (здається, з шовку – ви взагалі в курсі, хлопці, яких астрономічних сум коштує цей матеріал?) захотілося стукнути цього героя, а коли він почав скородити спиною дівчини стіну, я остаточно не витримала і вимкнула це неподобство.

Бо секс в кіно – це, безперечно, видовищно, та в житті це часто має інакший вигляд.

А де захист?

У фільмах рідко показують, щоб хтось з героїв у відповідний момент витягнув презерватив і одягнув його.

При чому, навіть в таких сценах, де люди взагалі незнайомі і вирішують зайнятися сексом просто в кабінці туалету.

Так, це може бути для декого збудливою фантазією – особливо якщо вас заводить секс в місцях, де коханців можуть застукати.

Та заради святих єдинорогів, юзайте захист!

Страшно подумати, які букети можна принести домів і як довго потім лікувати це все.

Тут навіть не говорю про венеричні хвороби, а й, наприклад, про гепатити. Вони теж чудово передаються під час незахищеного сексу. 

Мокрий секс

А скільки є сцен, де люди красиво та естетично любляться в басейні чи морі!

Навіть серед дня і людей – і ніхто не помічає, що вони не просто так труться один об одну, а з конкретною метою 🙂

Упустимо момент одягання презика, бо він там взагалі не боєць.

От наскільки би не була збуджена та лубрикована жінка, при зворотньо-поступальних рухах вимиється вся змазка і швидко гарний секс перетвориться на тортури, при чому для всіх учасників цього дійства.

Бо вода і лубрикант – це різні рідини і перша не може замінити другу аж ніяк, хоч вона і мокра.

До речі, про секс у ванні. У мене є кілька чудових спогадів про таке: це був неймовірний інтимний досвід.

Та є нюанс: тоді я жила на квартирі, де ванна була величезна і в ній спокійно поміщались двоє дорослих.

А ще з кожним хлопцем у нас не було пенетративного сексу у ванній, зате було багато орального задоволення як для мене, так і для партнера.

Для проникаючого сексу наші стандартні ванні кімнати рідко пристосовані: поки вибереш позу – триста разів послизнешся. Ще й труби, гаряча вода, бойлер. Коротше, купа небезпек.

Пригадую, як приятелька розказувала, що вони так інтенсивно любились у ванній, що аж трубу відірвали.

На щастя, це був старий будинок і не всі труби діючі, тому обійшлося без пригод з затопленням сусідів. Та кілька синців вона тоді заробила, а хлопець – ще й гулю на лобі.

Не рви одяг

Якщо у вас не було такої домовленості, то не треба розривати улюблений бюстгальтер жінки чи щасливу сорочку чоловіка.

Бо, по-перше, гарна білизна коштує як крило літака і попробуй її ще підбери, а по-друге, може, він одягає цю сорочку і у нього завжди є в ній секс, а ви в пориві пристрасті порвали її на стрічки. І що тепер, нову заводити?

Правда, знаю пари, які спеціально купують щось таке, що можна знищити під час сексу – і нікому не буде образливо. Це чудовий варіант, якщо вам хочеться таке спробувати.

Лясни мене по дупці

Це теж тест на наявність комунікації в парі – чи знаєте ви, що подобається вашій партнерці/вашому партнеру і чи можна це несподівано додати в ліжко.

Якщо ви не в курсі – спитайте. Це можна зробити і в сексі: навіть під час інтенсивних фрикцій знайдеться кілька секунд, щоб хриплим від збудження голосом прошепотіти на вушко: “Можна тебе ляснути по дупці?”. І це буде дуже гаряче в усіх смислах цього слова.

Але хто його знає, в що може перетворитись ця гра без згоди. Один з коханців розказував, що якось дуже розпалився, коли був ззаду і не подумавши, гарненько приклався долонею до стегон.

А дівчина повернулася і вмастила йому такого ляпаса, що аж розбила губу.

При чому, вона сама була здивована своєю реакцією. Та і чоловіки теж по різному реагують на більш жорсткий секс стосовно себе, ніж вони очікували.

Тому ідеально було б питати дозволу на будь-яку взаємодію.

Секс на пляжі/в горах/в лісі

Це видається романтичним: ви вдвох сидите на березі моря, хвилі б’ються об берег, світить місяць, п’єте шампанське просто з пляшки, солодко цілуєтесь і плавно лягаєте на плед, щоб перейти до більш приємного проведення часу. І все би було чудово, якби не пісок.

Бо – гарантую! – він буде всюди! На пледі, у волоссі, в шампанському, в трусах – і у всіх інтимних місцях. Яким би великим не був плед, як би повільно ви не рухались, це не допомагає.

І ви на пляжі, до речі, не одні. Ні, я не маю на увазі інші парочки, вони теж хочуть трохи романтичних переживань.

Комарі – ось хто з вами буде секситись.

І ще невідомо, хто більше отримає задоволення, ви чи ці летючі кровопивці.

Ну от, з пляжем все ясно, а як же гори чи ліс? Свіже повітря, багато дерев, нуль піску. В принципі, якщо обіцяєте займатися сексом стоячи і оглядати потім один одного на наявність укусів кліщів та інших комах, то це гарний варіант.

Головне, лиш би не зібрався звіринець на ваші стогони:) Та якщо вам подобаються глядачі, то чого б ні?

Попробувати все, що показують в кіно

Я завжди за новий цікавий досвід – звичайно, з поправкою на вітер. І якщо вас сильно збуджують нові пози чи незвичні місця – пробуйте додати це в своє сексуальне життя.

Так, не завжди є можливість займатись сексом в зручному ліжку або – будьмо відверті – ви просто до нього не встигли дійти. То чому б не випробувати стіл чи тумбу?

Та заради всі богів, не треба скидувати з неї на підлогу колекцію вінтажних машинок і вазонки з рідкісними рослинами.

Не варто жбурляти іншу людину з розгону в ліжко. По-перше, можна і не докинути, а по-друге, так і поламати щось по дорозі легко.

Не думаю, що ви планували провести гарячу ніч в травматології. 

Бережіть спину в сексі –  це я вам як доросла жінка кажу! Підставте хоча б свою руку, щоб ваша партнерка/ваш партнер не бились об тверді стіни. Прикривайте долонями гострі кути, не додавайте синців на тілі.

Не скручуйте іншу людину в бублик – вам же її потім і розкручувати. Більшість завернутих поз – взагалі не про задоволення, а про видовищність.

А раптом корчі вловлять? Ви пробували колись зрозуміти, чого ваш коханець одночасно оре як різаний, сміється і з його очей ллються сльози? А я пробувала!

Йому просто ногу звело і поки ми розкрутились з нашої хитрозакрученої пози, то вже разом реготали як навіжені. Але нічо, ногу розмасували, сльози від сміху витерли – і продовжили. 

Так, наш секс не завжди виглядає як в кіно. Та йому і не треба таким бути. Він може бути різним: гарячим, веселим, несподіваним, пристрасним, непередбачуваним, оргазмічним та навіть смішним. І це чудово.

  • А які смішні ситуації ставалися з вами до, під час чи після сексу? Форма цілком анонімна. Тож не стримуйте себе!
Пані М.

Пані М.

засновниця анонімного ТГ-каналу “Ці блядські історії” про стосунки та секс

читати наступне

Ось про що ми пишемо в інших рубриках

Київське ескімо, смак борщу, сиру й хліба: 7 закладів Києва з оригінальним морозивом

Щоденник Atlas United 2024. День третій: японська психоделіка, рокова Сердючка та нестримний Жадан