--11706

21 Червня, 2023

під ковдрою

Як вибрати презерватив і які марки класні – чесний гайд для всіх

Автор: Пані М.

Коли я була юна і дурна, то чомусь вважала, що презервативами користуються пропащі жінки і чоловіки.

Звичайно, то я не сама собі придумала, а отримала ці знання в спадок від колишніх партнерів.

Я навіть пробувала заговорювати за презики, та отримувала ображений тон і круглі від здивування очі: “Ти що, мені не довіряєш?”.

Ну от, надовірялася до того, що двічі лікувалася від “букетів”, якими нагородили “порядні” хлопці. Жаль, що з першого разу не дійшло.

На щастя, все “подароване” ними лікувалося легко, хоч і дорого. Аналізи, курс антибіотиків, знову аналізи, щоб пересвідчитись, що все в порядку.
За свої знання я дорого заплатила, тому з того часу незахищеного сексу в моєму житті не було – як би не вмовляли хлопці і як би не божилися, що здорові.

Бо так, вони можуть нічим не хворіти, але від вагітності фраза “ встигну витягнути” погано захищає.

Тож приймімо за аксіому, що презервативи у вас мають бути завжди – і немає значення, хлопець ви чи дівчина.

В ідеалі – ніколи не практикуйте незахищений секс. Навіть із постійним партнером в моногамних стосунках я цього не роблю. Бо:

 1. Ми не плануємо дітей.
 2. Протизаплідні мені не можна за станом здоров’я.
 3. Використання презервативів дозволяє нам обом розслабитись і думати лише про задоволення.

То як вибрати презерватив? Які вони бувають?

Якщо ви віддаєте перевагу мас-маркету, то купуйте презервативи тільки в аптеках.

Принаймні, так є більше шансів, що вони зберігаються в належних умовах. Не ризикуйте і не беріть презики в супермаркетах на касі.

Хрін його зна, скільки вони там стоять, чи світить на них сонце, чи нормальна температура – це все псує латекс.
Якщо хочете розширити асортимент, йдіть в перевірені секс-шопи. Наприклад, в той же LOVESPACE чи SATISFACTION.

ONE

Подивіться в бік ONE – їх багато різного виду, вони недорогі, можна взяти багато на пробу і знайти свої.

Інколи маломірять, тому врахуйте це. Інколи можуть тиснути, якщо товстий член. Тому все треба пробувати самостійно.

Mister Size

Ще чудові презики Mister Size. Вони є різного розміру і можна підібрати той, який найбільше підходить.

Якраз ці презервативи вирішують проблему, коли тисне. Бо якщо вам незручно в презику, то, скоріше за все, це не ваш розмір. І немає нічого поганого в тому, щоб шукати свій.

Ви ж не ходите босі, якщо якесь взуття вам не підійшло, а шукаєте те, що буде нормальним. Це з презервативами так само працює.


LELO Hex Condo

Якщо хочеться шиканути, подивіться на LELO Hex Condo. Вони ультратонкі, чудово сідають на член, але дорогі, як і вся продукція LELO.

Звичайно, це треба трошки заморочитись, провести тест-драйв всякого-різного, але потім буде круто.

Тому хлопці, не сціть, шукайте своє! Це все були латексні презервативи.

Та якщо раптом у вас алергія на латекс (а за даними вікіпедії, вона зустрічається в 0,8 до 8,2 відсотка від загальної людської популяції), то є поліуретанові презервативи.

Вони набагато дорожчі, ніж латексні, та це все одно дешевше, ніж робити аборт чи лікуватися від венеричних хвороб.

Sagami Original 0.02

Зверніть увагу на Sagami Original 0.02. Вони ультратонкі, інколи навіть здається, що презерватива взагалі нема. Дуже міцні.

Використовуйте їх лише для вагінального сексу. Мінус – ціна.

Ці презики гарно підходять тим, в кого великий розмір.

Точно не будуть тиснути.

В Sagami є і латексні презервативи, тому не сплутайте.

Жіночі кондоми теж є, вони називаються фемідом. Їх вставляють у вагіну, вони більші за розміром, ніж чоловічі, бо їм не треба обтягувати член. У мене навіть є один такий, але я ще не користувалася ним.

Як визначити розмір презерватива для себе

Насамперед поміряйте свій член і знайте його реальний розмір.

Якщо у вас середній, то і беріть стандартні презервативи. Не треба собі лестити і брати ХХL.

Під час сексу презик злетить, а ви й не помітите.

Деякі виробники, які роблять різні розміри, навіть мають спеціальну лінійку, щоб поміряти член і вибрати правильний кондом. Наприклад, Mister Size.

А як же презервативи з вусиками?

За весь час люди придумали 100500 видів кондомів, які можуть задовільнити будь-яку забаганку. І хоч презик одягає одна людина, та всякі цікаві покращення насамперед відчуває інша.

Наприклад, реберця чи крапочки. Вони прикольно стимулюють і додають нових відчуттів.

Та хоч презервативи з вусиками беріть! Як мінімум посмієтесь, якщо не потрахаєтесь:)

Але врахуйте, що треба додавати побільше змазки, що ті вусики таки лоскотали, а не травмували.

Якось коханий притягнув додому презик, який світиться. Я думала, що це просто маркетинговий хід, але він справді світився в темноті! Так що ми трохи погралися в “Зоряні війни”.

Як правильно одягати презерватив

Робіть отак, щоб все було ок:

Що ще треба знати про секс з презервативом

 1. Обов’язково з презервативами використовуйте лубрикант. Так, трохи змазки є на кондомах, та її може бути недостатньо, і від тертя кондом порветься. Беріть змазку на водній основі, вона ідеально підійде. І не жалкуйте, використовуйте її побільше.
 2. Якщо ваш секс затягнувся, краще змініть презерватив. Навіть найміцніший презик може пошкодитися, якщо ви косплеїте відбійний молоток, та ще й забуваєте додавати змазки під час процесу.
 3. І не використовуйте будь-яку олійку як змазку. Він контакту з олією латекс рветься. Тому якщо ви робили коханій масаж, а потім збираєтесь перейти до проникаючого сексу, обов’язково помийте руки. І під час погладжування бажано оминати вульву.
 4. І навіть презервативи не дають стовідсоткову гарантію захисту. Якщо ви ідеально його використовуєте, якщо зберігаєте в оригінальній пачці чи в кондомниці, не залишаєте на сонці чи в кишені штанів, то навіть тоді це 98%. Та люди не ідеальні, тому реально – це 87%.
 5. Ще нема сенсу одягати два презики один на один. От ви зараз посміхнулися, а люди таке теж роблять, бо думають, що будуть більш захищені. Все виходить навпаки: два презервативи труться між собою і пошкоджуються. 
 6. І якщо ви практикуєте різні види сексу – наприклад, вагінальний і анальний під час однієї сесії – міняйте презервативи. Те, що показують в порно – неправда. Так, і навіть якщо спершу був секс у вагіну, а потім в анальний отвір, теж треба міняти. Різна мікрофлора – вони посваряться.
 7. Якщо ви практикуєте секс з двома партнерками одночасно – міняйте презерватив кожного разу, коли входите в іншу партнерку чи в інший отвір. Так, це заморочливо, та для них це безпека. Ваш член захищений, а їхні вагіни –  ні. Не треба робити коктейлі, тільки монопродукт.
 8. Також використовуйте презервативи за призначенням. Якщо на ньому написано: тільки для орального сексу – то це тільки для орального сексу. Бо вони, наприклад, можуть бути не такими міцними. Нашо вам сюрпризи?
 9. Всі презервативи – одноразові, їх не можна використовувати повторно.
 10. Якщо ви почали одягати презерватив і зрозуміли, що робите це не тим боком, беріть новий. Так, неприємно, що доведеться викидати, але це теж про здоров’я. При тому, для вас ризиків нема, а от для партнерки – є.

І найголовніше: будь ласка, ніколи не погоджуйтеся на секс без презерватива. Так, може пощастити і нічого страшного не станеться. А якщо ні? Ви відповідаєте за своє здоров’я і вам потім це все фіксити.

Бережіть себе ✨

Пані М.

Пані М.

засновниця анонімного ТГ-каналу “Ці блядські історії” про стосунки та секс

читати наступне