--37007

19 Лютого, 2024

вечорниці

Що несеться на Netflix: мінісеріал «One day» з українською акторкою в епізодичній ролі

Серіал «One day» ось-ось залетить в топ Netflix. Видання Variety пише, що між акторами Мод і Вудалла, які грають головних персонажів, чудова хімія.

А залайканіший оглядач на IMDb каже що «One day» передає дух любові, життя, розбитого серця, насолоди та життєвих викликів.

В серіалі також з‘явилась українська акторка Єлизавета Цілик, яка знімалась в фільмах «Назавжди-Назавжди» та «Носоріг».

Допоки «One day» йде вгору, Вечір розповідає детальніше про серіал і про те, що каже Єлизавета про новий досвід зйомок з Netflix

«One day»: що це таке і з чим його їдять

Постер до серіалу One day

  • Рейтинг IMDb: 8.2
  • Де дивитись: Netflix

«One day» – екранізація однойменного роману Девіда Ніколлса 2009 року. Netflix не перший, хто загорівся такою ідеєю.

В 2011 році данська режисерка Лоне Шерфіґ вже пробувала екранізувати книгу, де головну роль виконувала Енн Гетевей. Щоправда, тоді багато фрагментів з книги вирізали, і це було більше «за мотивами».

Цього разу сюжет переданий до деталей.

Емма і Декстер вчилися в одному коледжі, але ніколи не спілкувалися.

На випускному вони випадково проводять разом ніч. На ранок обидва домовляються залишитися друзями й бачитися раз на рік — кожного 15 липня.

Доля розводить їх по різних континентах, але вони все одно продовжують час від часу зустрічатися. І поступово їхні стосунки трансформуються в щось нове.

Для головного актора Лео Вудаллом це перший проект для Netflix. Так само, як і для української акторки Єлизавети Цілик.

Як потрапила в проект?

Єлизавета в інтерв‘ю Суспільному розповіла про свій шлях в серіал «One day», а також про те, як відбувались зйомки.

За її словами, вона записала і відправила відео кастинг-директорці Рейчел Шерідан, і майже одразу почала отримувати листи від неї зі словами: «Лізо, нам сподобалась твоя робота».

«Я спочатку це все списала на типову англійську ввічливість, але згодом вони мені дали зрозуміти, що їхній інтерес до мене справді щирий та унікальний», – пригадує акторка.

Вона пройшла живі проби з режисером Люком Снелліном в офісі Spotlight, він прийняв її тепло.

Далі Єлизавету запросили на читку останніх серій серіалу разом з усіма акторами та практично усіма департаментами. Для неї такий досвід був вперше.

Потім були примірки з гриму та костюмів, підписання договору — і знімальний день. Практично весь день вона провела з головним актором Лео Вудаллом.

Що кажуть про серіал «диванні» (і не тільки) критики

Оглядач на RogerEbert.com пише, що серіальна структура добре підходить цій історії, бо кожен епізод виглядає як окрема глава з історії багаторічних стосунків героїв.

Багато глядачів не можуть оминути порівння з фільмом: «У фільмі Декстер мені не так сильно сподобався, але в серіалі до нього пронизаєшся симпатією. Чудова гра Лео Вудалла».

Серед купи зірочок важко знайти негативні коментарі. Тільки дивіться обережно: ті, хто вже це зробив, пишуть, що вже поплакали. 

А що ви думаєте про серіал «One day»? Якщо ще не дивились, то це може бути вашим сьогоднішнім планом на вечір.

Даня Бумаценко

Даня Бумаценко

читати наступне

Ось про що ми пишемо в інших рубриках