23 Серпня, 2024
життєстиль
Відео з тваринками конкурують з книжками: як проводить вечори директорка Google в Україні Тетяна Лукинюк
Автор: Валерія Шебела
Тетяна Лукинюк — нова директорка компанії Google в Україні, засновниця книжкового клубу Kyiv Bookworms Club та викладачка Київської школи економіки.
Протягом 6 років вона була гендиректоркою Red Bull в Україні, працювала в Coca-Cola та SUN InBev Ukraine. Тетяна Лукинюк також стала співавторкою книжки “Як хотіти й отримати все (але це неточно)”.
“Я зроблю ванну з льодом та просеко. Святкуватиму з друзями, поки алкоголь не закінчиться”, – описує топменеджерка свій майбутній вечір перемоги України над росією. Проте нинішній вечірній життєстиль Тетяни Лукинюк – інший. Далі – її пряма мова.
Життя після 18:00
Вечір для мене – це період після 18:00. Не маю постійної вечірньої рутини. Залежно від робочих завдань та власних планів, маю заняття зі спорту, проводжу лекції, зустрічаюся з друзями, беру участь у конференції чи буваю у відрядженні.
Якщо це робочий день – готую речі для себе та дитини на завтра і, можливо, продумую власний план харчування. На вихідних зазвичай зустрічаюся з друзями або вечеряю з родиною та читаю вдома.
У мене немає усталеної групи людей, з якими проводжу час. Це може бути сім’я, друзі, студенти, колеги чи бізнес-спільнота. І таке різноманіття повністю влаштовує. Проте сталий атрибут будь-якого вечора – це перегляд відео з тваринками та читання хоча б кількох сторінок перед сном.
Вечеря в закладах або в колі сім’ї
Я не розумію задоволення від трьох речей: йоги, бігу та готування їжі. Однак після початку великої війни більше готую для родини – зазвичай на вихідних. Коли вечеряю з сім’єю, можу для атмосфери увімкнути музику – для різного настрою маю зібрані музичні плейлисти.
Якщо запланувала спортивне тренування – їм на роботі перед тим, як їхати до клубу. Заклади відвідую тільки з друзями чи колегами, бо вечеряти наодинці не дуже люблю – вдома краще. Щоправда, нещодавно у відрядженні опинилася сама, тому й пішла до львівського ресторану Tante Sophie Càfe Escargot. Дуже люблю це затишне місце з найкращими равликами та чудовою картою білих вин.
Книжка – основний атрибут вечора
Я читаю книжки всіх форматів. Перед сном обираю паперовий або електронний варіант. Не вбачаю великої різниці між ними. 95% літератури, яку споживаю, – художня.
З останнього прочитаного можу порекомендувати «Колонію» Макса Кідрука, «Танго смерті» Юрія Винничука та «Маленьке життя» Ханьї Янаґагіри. Але маю й слабкість – кумедні відео з тваринками, які претендують на вечірній час нарівні з книжками.
Іноді переглядаю фільми та серіали – проте водночас можу готувати або прибирати. Люблю стендапи, детективні історії, особливо британські, та ситкоми.
Кого і про що читає в соцмережах
Мої основні соцмережі – Facebook та Instagram. У Instagram дивлюся все, що стосується моди. У Facebook спілкуюся з друзями та маю робочі листування. Також читаю лідерів думок, зазвичай вони працюють у сферах бізнесу чи медіа. Це Ольга Руднєва, Борис Давиденко, Севгіль Мусаєва, Тетяна Трощинська, Олександр Роднянський та Олексій Тимофєєв. Також слідкую за медикинею та неймовірною людиною Наталією Лелюх. З літературного напрямку читаю Олександра Михеда, Марка Лівіна та Сергія Жадана. Мені подобаються логічні, виважені та гарно написані думки, без істерики та хайпу. Навіть якщо я їх не поділяю – завжди цікаво почути погляди цих людей.
Вечірні підсумки дня та підготовка до сну
Зазвичай я не аналізую свій день. Швидше, якщо все було добре чи погано – виділю час, щоб зрозуміти, чому щось вдалося чи не вдалося, проговорю з чоловіком, запитаю його пораду. І наступний день ввечері не планую – мої завдання розписані на тиждень у великому Moleskine з м’якою обкладинкою. Ввечері лише переглядаю розклад зустрічей на завтра та перевіряю, чи до всіх підготувалась.
Я жайворонок. Мені важливо бути в піжамі та з книжкою до 11 вечора – потім мозок вимикається. Із засинанням не маю проблем. Я навіть досліджувала, що важливо для гарного сну, тому намагаюсь дотримуватись цих правил. Стараюся засинати та прокидатися в один і той же час (це 11 вечора та 6 ранку), мати хоча б 6 годин сну, не їсти запізно, не пити алкоголь, мати фізичні навантаження. Звісно, не завжди вдається, але я цього прагну.
Щоб розуміти, чи досягаю успіху, уже понад п’ять років користуюсь застосунком Sleep Cycle – він аналізує мій сон, порівнює його з ідеалом та статистикою інших користувачів, надає потрібні рекомендації.
Улюблена їжа на вечерю: стейк, який готує мій чоловік, свіжий овочевий салат зі сметаною та гречаний багет із «Сільпо».
Ввечері я ніколи не читаю новин.
Ось, може вас зацікавить цим вечором
Ось про що ми пишемо в інших рубриках
Круасан зі смаком борщу: що це і як реагували соцмережі на нову страву Євгена Клопотенка
Дивіться, якими були вечори цього тижня в Україні: «космічні» ЗСУ, тихий вечір на Волині, грозова ніч над Запоріжжям
Українці отримали ₴2,9 млн національного кешбеку: як купувати вечірні товари та повертати гроші
Говорити, кохатись, розуміти одне одного: 3 нові настільні гри для пар на вечір
Говорити, кохатись, розуміти одне одного: 3 нові настільні гри для пар на вечір