--1999

30 Березня, 2023

життєстиль

Відео з тваринками конкурують з книжками: як проводить вечори топменеджерка “Київстару” Тетяна Лукинюк

Тетяна Лукинюк – директорка з розвитку масового сегменту “Київстару”, засновниця книжкового клубу Kyiv Bookworms Club та викладачка Київської школи економіки. Протягом 6 років вона була гендиректоркою Red Bull в Україні, працювала в Coca-Cola та SUN InBev Ukraine. Тетяна Лукинюк також стала співавторкою книжки “Як хотіти й отримати все (але це неточно)”.

“Я зроблю ванну з льодом та просеко. Святкуватиму з друзями, поки алкоголь не закінчиться”, – описує топменеджерка свій майбутній вечір перемоги України над Росією. Проте нинішній вечірній життєстиль Тетяни Лукинюк – інший. Далі – її пряма мова.

Життя після 18:00

Вечір для мене – це період після 18:00. Не маю постійної вечірньої рутини. Залежно від робочих завдань та власних планів, маю заняття зі спорту, проводжу лекції, зустрічаюся з друзями, беру участь у конференції чи буваю у відрядженні. 

Якщо це робочий день – готую речі для себе та дитини на завтра і, можливо, продумую власний план харчування. На вихідних зазвичай зустрічаюся з друзями або вечеряю з родиною та читаю вдома. 

У мене немає усталеної групи людей, з якими проводжу час. Це може бути сім’я, друзі, студенти, колеги чи бізнес-спільнота. І таке різноманіття повністю влаштовує. Проте сталий атрибут будь-якого вечора – це перегляд відео з тваринками та читання хоча б кількох сторінок перед сном.

"Як хотіти й отримати все (але це неточно)", книжка Тетяни Лукинюк

Вечеря в закладах або в колі сім’ї

Я не розумію задоволення від трьох речей: йоги, бігу та готування їжі. Однак після початку великої війни більше готую для родини – зазвичай на вихідних. Коли вечеряю з сім’єю, можу для атмосфери увімкнути музику – для різного настрою маю зібрані музичні плейлисти. 

Якщо запланувала спортивне тренування – їм на роботі перед тим, як їхати до клубу. Заклади відвідую тільки з друзями чи колегами, бо вечеряти наодинці не дуже люблю – вдома краще. Щоправда, нещодавно у відрядженні опинилася сама, тому й пішла до львівського ресторану Tante Sophie Càfe Escargot. Дуже люблю це затишне місце з найкращими равликами та чудовою картою білих вин.

Книжка – основний атрибут вечора

Я читаю книжки всіх форматів. Перед сном обираю паперовий або електронний варіант. Не вбачаю великої різниці між ними. 95% літератури, яку споживаю, – художня. 

З останнього прочитаного можу порекомендувати «Колонію» Макса Кідрука, «Танго смерті» Юрія Винничука та «Маленьке життя» Ханьї Янаґагіри. Але маю й слабкість – кумедні відео з тваринками, які претендують на вечірній час нарівні з книжками.

Іноді переглядаю фільми та серіали – проте водночас можу готувати або прибирати. Люблю стендапи, детективні історії, особливо британські, та ситкоми. 

Тетяна Лукинюк

 Кого і про що читає в соцмережах

Мої основні соцмережі – Facebook та Instagram. У Instagram дивлюся все, що стосується моди. У Facebook спілкуюся з друзями та маю робочі листування. Також читаю лідерів думок, зазвичай вони працюють у сферах бізнесу чи медіа. Це Ольга Руднєва, Борис Давиденко, Севгіль Мусаєва, Тетяна Трощинська, Олександр Роднянський та Олексій Тимофєєв. Також слідкую  за  медикинею та неймовірною людиною Наталією Лелюх. З літературного напрямку читаю Олександра Михеда, Марка Лівіна та Сергія Жадана. Мені подобаються логічні, виважені та гарно написані думки, без істерики та хайпу. Навіть якщо я їх не поділяю – завжди цікаво почути погляди цих людей.

Вечірні підсумки дня та підготовка до сну

Зазвичай я не аналізую свій день. Швидше, якщо все було добре чи погано – виділю час, щоб зрозуміти, чому щось вдалося чи не вдалося, проговорю з чоловіком, запитаю його пораду. І наступний день ввечері не планую – мої завдання розписані на тиждень у великому Moleskine з м’якою обкладинкою. Ввечері лише переглядаю розклад зустрічей на завтра та перевіряю, чи до всіх підготувалась.

Я жайворонок. Мені важливо бути в піжамі та з книжкою до 11 вечора – потім мозок вимикається. Із засинанням не маю проблем. Я навіть досліджувала, що важливо для гарного сну, тому намагаюсь дотримуватись цих правил. Стараюся засинати та прокидатися в один і той же час (це 11 вечора та 6 ранку), мати хоча б 6 годин сну, не їсти запізно, не пити алкоголь, мати фізичні навантаження. Звісно, не завжди вдається, але я цього прагну. 

Щоб розуміти, чи досягаю успіху, уже понад п’ять років користуюсь застосунком Sleep Cycle – він аналізує мій сон, порівнює його з ідеалом та статистикою інших користувачів, надає потрібні рекомендації.

Тетяна Лукинюк

Улюблена їжа на вечерю: стейк, який готує мій чоловік, свіжий овочевий салат зі сметаною та гречаний багет із «Сільпо».

Ввечері я ніколи не читаю новин.

Валерія Шебела

читати наступне