--16687

18 Серпня, 2023

життєстиль

«Ввечері надихає, коли роблю щось корисне»: як проводить свої вечори співак YAKTAK

YAKTAK – український співак і автор пісень. Справжнє ім’я: Карпук Ярослав. Проєкт YAKTAK почав у лютому 2022 року. Виконує музику у стилі хіп-хоп та поп, випустив 21 композицію.

А 18 серпня презентує новий трек «Уночі» – каже, що демо-версію пісні написав в березні 2023 року, коли лежав у готельному ліжку після одного концерту.

Про вечори на концертах і цінність спільного часу з рідними у вільний час співак розповів «Вечору».
Далі – його пряма мова.

Цінний вечірній час з рідними

Вечір для мене є особливою частиною дня. Для мене в цей час важливо бути поруч з близькими людьми. Я дуже ціную ці моменти, бо вони бувають рідко.

Через концерти я щодня в іншому місті, тому так ціную час з рідними. Під час гастролей не готуємо вечерю самі – часу надто мало.

Тож коли концертів нема, проводжу вечір в колі сім’ї. Особливих звичаїв чи ритуалів не маємо – основне, щоб всі разом. Ми вечеряємо, потім можемо глянути якийсь фільм всі разом.

І не важливо, що саме їмо на вечерю – для мене головне, щоб була приготована самостійно, а не замовлена. Я взагалі не вживаю алкоголь, тож до вечері можу випити чай чи компот.

Ввечері фільми дивлюсь дуже рідко: коли є бажання, або знайшов супер цікаве кіно. Але зазвичай на це немає часу.

Коли маю вихідні, то намагаюсь відлипати від телефону. Хоча все одно періодично перевіряю, чи не прийшло якесь важливе повідомлення. Можу ще перед сном погортати ТікТок. 

Про найкращі вечіори і натхнення

Також у вихідні намагаюсь відпочити від графіків і нічого не планувати звечора. Хоча день, який прожив, намагаюсь аналізувати: мене надихає, коли розумію, що зробив щось круте і корисне, що допоможе мені рости.

Засинаю дуже легко і швидко, бо в робочі дні я взагалі не висипаюсь. У вихідні намагаюсь надолужити недоспані години. 

 Найкращий вечір у житті: коли я в колі рідних. 

Що ви б хотіли зробити у вечір нашої перемоги над Росією? 

Хочу, щоб цей вечір настав. А що робити – будемо вже розбиратися по ходу))

Почитати ще про вечори музикантів:

Тетяна Павліченко

Тетяна Павліченко

Редакторка

читати наступне