--18450

8 Вересня, 2023

вечірнє місто

Журналіст «Вечора» сходив на майстер-клас з пікапу в Києві – і у нього зламався крінжометр. Репортаж

Суботній вечір в Києві, велелюдний Хрещатик. Кілька хлопців підхоплюють чоловіка у колісному кріслі і несуть його східцями до сталінської висотки «Будинок з зіркою».

Вони поспішають на майстер-клас проєкту Men’s Evolution. На захід йду і я, журналіст «Вечора». На порозі звіряюсь з темою зустрічі — «Як знайти дівчину для відносин?». Звучить ніби норм.

Але я ще не знаю, що за порогом мені скажуть, що жінки не здатні думати логічно, постійно обманюють чоловіків, а третє побачення обов’язково має закінчуватись сексом. А ще краще, якщо зробити «фаст» — увійти у жінку на 51% за 24 години від початку знайомства.

Далі — як і хто навалював чоловікам цей крінж.

«ChatGPT сказав мені горшки ліпити, але я хочу жінку і відносин»

У залі збирається до трьох десятків чоловіків.

Люди різні: юнаки з різкими підлітковими рухами, кілька стильних чепурунів, мужчини середнього віку і, схоже, непростої долі, солідний пан зі шкіряним портфелем, ніби щойно з консиліуму.

Навпроти публіки — 26-річний коуч Сергій Васильєв. Перед ним газованка і банка Red Bull. В руках айфон, на руці епл вотч, у вусі виблискує камінчик.

— Окей, хлопці, нумо знайомитись! Кілька слів про себе, ваші очікування від майстерки.

Публіка заскочена, але ділиться історіями. Северин (імена слухачів змінені з етичних міркувань — авт.), 29 років, айтівець хоче знати, де шукати милих, добрих дівчат для стосунків: «ChatGPT сказав мені йти ліпити горшки, але я хочу жінку і відносин».

Юрій, 25 років, реабілітолог, давно не мав стосунків, хоче перервати смугу самотності.

Кирило, 45 років, інженер-будівельник, розійшовся з дівчиною і хоче побудувати кілька нових відносин паралельно. «Ще хочу навчитись нетоксично закінчувати стосунки, легко йти», — додає.

Поважний пан Микита, 53 роки, лікар-психотерапевт, підписаний на купу пікарперських пабліків в телеграмі: «Подобається знайомитись з дівчатами, люблю жінок, прийшов за новими фішками для знайомства». У вільний від знайомств час пан консультує людей з проблемами сексуальності.

Лесь, 38 років, водій, прийшов за порадою «мужа дружини»: «Я відправив дружину у Нідерланди, щоб діти не чули вибухів. Зараз в неї там вже мужчина є. Він мені порадив почати нове життя і сюди направив». На задніх рядах чути ляскіт фейспалму, зал регоче.

Передостаннім слово бере Роман з заднього ряду. Каже, що вже пройшов тренінг Men’s Evolution. Відтоді його життя кардинально змінилось, він ходить на безплатні майстерки, надихнутись атмосферою, всім радить тренінги. Коуч Сергій Васильєв перериває його: «Ну, досить-досить, я тобі не заплачу».

Ведучий представляється — він з Одеси, є співзасновником проєкту Men’s Evolution, який існує близько пів року.

До цього працював у компанії «РМЭС» («Русская модель эффективного соблазнения»). Оскільки вона російська, то пішла з України. Тоді Сергій з однодумцями вирішив відкрити свій проєкт для чоловіків, щоб «тусуватися».

«В тусовці я з 2016 року. Зараз я не у відносинах і активно зваблюю. За майже сім років звабив близько 250 жінок», — ділиться «професійними успіхами» Сергій.

Із зали просять вести майстерку українською мовою. Сергій пробує, але за кілька фраз повертається до російської і говоритиме нею до кінця зустрічі.

«Жінки емоційні створіння, а чоловіки мислять цифрами, логічно»

— Хлопці, що жінкам потрібно від чоловіків?

Сергій перевальцем походжає перед авдиторією. П’є водичку та часто чи то підтягує спортивні штани, чи то торкається своїх геніталій. Схоже на виступ репера на сцені.

Із залу чути:

— Жінкам треба повага і захист!
Почуття безпеки.
— Ресурси, їм потрібні від нас ресурси.
— Квартиру вдвох їм легше знімати.
— Щоб ми чинили з ними не правильно, а добре. Тримати їх сторону, навіть коли вони неправі. Мене це бісить!

— Мужики, я вважаю, що основна жіноча потреба — це емоції. Жінки емоційні створіння, вони не думають ніхера, а ось чоловіки мислять цифрами, логічно, розумієте? — наставляє коуч.

Наводить приклади, що жінка може купити сумочку, або «якусь х*йню» додому, яка нахрін не потрібна, але вона їй сподобалась. А чоловік думає логічно: «Скільки разів я скористаюсь цією річчю?».

Розповідає історію про знайомого доларового мільйонера. Каже, що від нього пішла дівчина до іншого, і Сергій був в щоці. Бо той інший просто закривав її потребу в емоціях.

«З мільйонером буквально сьогодні бачився», — каже коуч і робить рукою жест у бік дверей. Ніби за ними сидить той самий мільйонер і оплакує свою долю.

— Не важливі ваші статки, ваші посади, ваш вік. Головне, щоб могли викликати емоції у дівчини і вона вами зацікавиться. Ми вас навчимо!

«Я бачу ПЗ!», «Користуйтесь КЗОРП», «БАЗА»

Сергій малює на дошці «план підкорення дівчини», виводить дугу графіку. З багатозначним видом презентує її: «Хлопці, це КЗОРП!».

Протягом майстерки коуч буде не раз вживати специфічні терміни і абревіатури — ПЖ, КЗОРП, БАЗА, «фаст», «сапорт».

Додаватиме: «Так ми кажемо у тусовці…» ніби мова йде про таємничий орден посвячених, до якого у слухачів є шанс пристати.

— Отже, користуйтесь системою КЗОРП: контакт з дівчиною, знайомство, спілкування (общение — рос.), розставання, посмак.

Розкриває нюанси. Наприклад, знайомство має проходити в певному емоційному стані, його «накал» має постійно зростати.

А коли буде пік, то дуже важливо вчасно вшитись: «Взяли номер телефону і злились. Все, я біжу-поспішаю, друзі чекають, па-па».

— Ось тоді у неї буде ваш посмак. Вас вже немає, а вона все ще думає про вас, в неї трусики трохи вологі.

Додає, що важливо не призначати одразу нову зустріч, бо так чоловік дає зрозуміти, що цінність дівчини вища. А завищуючи її цінність, чоловік понижує свою.

«І ніколи не підходьте у позиції прохача: дай телефон, а можна познайомитись? Вашій мамі зять не треба? Забудьте про це!», — каже коуч.

Ділиться досвідом — каже, що може почати знайомство зі шльопку по задниці на вулиці, якщо з дівчиною був чудовий eye contact («зоровий контакт»). А може заговорити методом ВОК — «Вопросы. Ответы. Комментарии», щоб дізнатись про неї більше.

Розповідає, як на днях побачив дівчину біля метро з розкішним задком: «Так її жопа сподобалась, ну п*здец!». А коли повернулась, то її обличчя виявилось на «звичайну п’ятірку», «як у звичайної дівчини з провінції», а сама вона здалася Сергію душнілою.

— Закохуйтесь в якусь частину дівчини. Ось сподобались вам її сіськи, але вона несе таку якусь х*йню. Але ви дивитесь на її сіськи і думаєте — окей, терпітиму, але до них доторкнусь.

«Жінки нас н*йобують постійно. Тож і ви їх трошки н*йобуйте»

Із зали Сергія питають, що робити, якщо дівчина після знайомства не видзвонюється чи не виписується — ігнорує.

Коуч бере слово і питає, чи є в залі ті, хто не любить обманювати жінок? Більшість чоловіків у залі підіймає руки і Сергій щиро дивується:

— Ого, мужики, це круто, що ви за чесність. Але жінки н*йобують нас постійно, кожен день. От був я на побаченні нещодавно: сидить дівчина і я бачу, що сумка Louis Vuitton у неї пальона, і пасок Dolce & Gabbana паль, і у розповідях про подорожі вона н*йобує. Вочевидь, хоче підвищити свій статус, щоб зрозуміли, що на неї треба витрачати гроші.

Каже, що не бачить нічого поганого в тому, щоб н*йобувати у відповідь.

Мовляв, якщо дівчина не проявляє інтерес, то можна поїхати на гольф у Києві, поки гарна погода і записати кілька кружочків у телеграмі з таким контекстом: «*ля, приїхали в Іспанію з друзями пограти в гольф».

За словами Сергія, гольф з кальяном коштує копійки, ₴1000-1500. Але є шанс, що дівчина буде спілкуватись активніше після цього прийому.

— У мене є товариш, партнер цього проєкту, так він злітав у Швейцарію на джеті, витратив $8-10 тис. Лише заради кількох світлин. Лише щоб упакувати свій інстаграм. У нього там яхти, ферарі, джети.

Пояснює, що це стратегія БЛ — «багатого лоха», коли спокусник вдає із себе простакуватого багатія, якого жінка може крутити на бабки.

«Також хочу спробувати цю стратегію. Ми всі шукаємо вигоду, треба це використовувати», — ділиться своїми планами щодо кар’єри Сергій.

«Будемо зваблювати дівчат, тусуватись з кальяном, а у фіналі — вечірка з паті-басом і заміським будинком»

Після перерви на каву і ще кількох «фішок» Сергій продовжує ділитись досвідом.

Каже, що спеціалізується на «фастах» — це формат зваблення, коли від моменту знайомства до моменту входження у жінку хоча б на 51% не минуло 24 години.

Сергій імітує рухами стегон статевий акт і показує, що саме має на увазі — встигнути за добу ввести у жінку член більше, ніж на половину (від 51%).

Із залу запитують, чи можна з «фастом» (звабленою жінкою — авт.) побудувати стосунки.

— Так, можна. Мене це завжди напрягало: якщо вона мені дала так швидко, то так швидко може й і зрадити. Типу, «знову шлюха попалась». Але якщо ви готові закрити очі на те, що в неї були чоловіки до вас, то будь ласка. — відповідає Сергій.

Далі знайомить зі схемою «трьох побачень». Перше ознайомче має тривати не більше 40 хв, без дотиків і букетів. Друге близько години. «На третьому у вас з жінкою має бути секс. Як і де — це вже ваші проблеми», — переконаний наставник.

Не радить вести дівчину на перше побачення в кіно. Мовляв, це варіант для пар у відносинах або коли ви впевнені, що дівчина готова відсмоктати вам на останньому ряді.

«Краще йдіть на каву чи кальян», — радить експерт.

Завершує безкоштовну майстерку пропозицією записатись на тренінги від Men’s Evolution. Одноденний тренінг ПШ («Первый шаг») коштує $50. Там будуть вчити знайомитись з дівчатами на вулиці за методою проєкту.

Або на тритижневий тренінг «База» з теорією і практикою. Його ціну ніколи не озвучують публічно, тільки віч-на-віч.

Але Сергій пропонує прикинути вартість тренінгу «в жінках»: «Припустимо, на місяць ви зваблюєте 8 жінок. На кожну витрачаєте ₴3000-3500, а це близько ₴28 000 на місяць. Плюс-мінус, ціна «Бази» — це 8 зваблених жінок».

Змальовує перспективи тренінгу. На його учасників чекають заняття в офісі, який Men’s Evolution ніби тільки-но купили на Подолі і там ось-ось закінчать ремонт.

«Там також буде і модельна агенція», — додає перцю коуч. Каже, що фіналістів тренінгу «Бази» чекає грандіозна вечірка.

«Прямо зараз у нас будується будинок під Києвом, спеціально для тусовок. Ось-ось він буде закінчений. За весь тренінг ми зберемо контакти десятків, ні — сотень дівчат! Запросимо їх на вечірку. Нагонимо їх у паті бас, там гратиме музика, наливатимуть ігристе вино. Покатаємо, привеземо їх у заміський будинок і там будемо тусити», — малює картину коуч.

Каже, що на схожому фіналі в Одесі учасники ліжко зламали і у запалі «присунули» навіть комусь із випускників тренінгу.

Думки Сергія біжать далі — він розмірковує про життя після тренінгу. «Хлопці, жінки це наркотик, коли ними насичуєшся, то переходиш на бабки. Думаєш, як стати мільйонером або, як заробити грошей, щоб витрачати на ескортниць».

Каже, що на вихідних його товаришу по тусовці на день народження подарували двох дівчат-близнючок: «Пацани закрили питання з баблом, тепер розважаються, мають інший рівень жінок».

Коли Сергія питають, скільки він витрачає на зваблення, то каже, що це може бути ₴0 або машина: «Не люблю витрачати на жінок, на себе люблю тратитись. Я прийшов із цим у тусовку, щоб довести, що на жінок можна не витрачати гроші».

«До речі, хлопці, я в центр їжджу на метро. Ви бачили, скільки там красивих дівчат? Хочеться прямо підійти і сказати: що ти робиш у метро?».

Додає наостанок пораду про екологічне розставання: «Хлопці, не обіцяйте нічого. Ніяких Балі і весілля на тропічному пляжі. Кажіть, що не можете передбачити майбутнє і цінуєте момент тут і зараз, коли вам з нею добре. Нічого не обіцяйте і розійтися буде легше».

Висидіти дві години на майстерці психологічно важко. Наставник виголошує одну сексистську ідею за іншою, об’єктивує жінок. Врешті, мій крінжометр ламається.

Заздрісним оком проводжаю чоловіків, які не витримують і йдуть з заходу завчасно. Коли нарешті виходжу з зали, то хапаю свіже повітря вечірнього міста, як після задухи підвалу.

Наступного дня мені подзвонить менеджер Men’s Evolution і спитає, чи я готовий купити тренінг, щоб навчитись зваблювати дівчат. А я відмовлю і подумаю: «Боже збав».

Вам також може бути цікаво:

  • Вечірній вихід у трусах: який він, чоловічий стриптиз по-київськи?
  • Розплавлений віск на язик і батогом по дупі: репортаж нових відчуттів із БДСМ-бару «BiBar»
  • «Я завєлась, астанаві мєня»: про що співають вечорами у київському караоке
Артем Кузьменчук

Артем Кузьменчук

головред «Вечора»

читати наступне