--3571

12 Квітня, 2023

під ковдрою

Чому чоловіки ревнують до вібраторів і що з цим робити

Автор: Пані М.

Кілька років тому я інтенсивно тусила на тіндері з метою сексу та побачень. Мала можливість спілкуватись з купою хлопців. Не знаю, як там зараз, а тоді було за щастя, якщо хоча б двоє з десяти були цікавими не лише співрозмовниками, а й чуваками, з якими можна як мінімум сходити на каву, а як максимум – як карта ляже. 

Тіндер – як і інші сайти знайомств – це певний зріз суспільства і можливість вийти зі своєї соціальної бульбашки та поспілкуватися з тими людьми, з якими в звичайному житті шансів зустрітись мало.

Так от, час від часу, коли говорили про секс, зачіпала тему дорослих іграшок: бо, по-перше, я це люблю, а по-друге, мені важливо, щоб інша людина теж була на такій же хвилі.

І часом ставало сумно, бо нормальні на перший погляд хлопці несли таку чухню про вібратори – ховайся в жито!

Оргазм від вібратора = невдоволеність у сексі?

Там було “якщо тобі треба іграшка, то, значить, не було в тебе нормального мужика”, “от зустрінемось – і покажу тобі справжній секс, ти всі іграшки повикидаєш”, і навіть “та тепер жоден чоловік не зможе тебе задовільнити, поростягувала собі все тими хєрнями”.

Звичайно, були хлопці, які, навпаки, щиро захоплені темою вібраторів. Навіть просили зробити для них невеликий гайд, як ці штуки можна використовувати загалом і зі мною зокрема. Це було приємно.

Для багатьох чоловіків тема іграшок в сексі дражлива: якась маленька рожева штука так б’є по їхньому самолюбству та впевненості, що може призвести навіть до погіршення стосунків в парі.

Бо що думає чоловік, коли жінка приносить в їхнє ліжко цяцьку? “Ага, значить, я її не задовільню!”, “вона не отримує зі мною достатньо задоволення”, “я хріновий коханець”, “у мене точно маленький член” – і ще приблизно 100 500 фраз, які насправді не мають нічого спільного з реальністю. 

Вібратор = коханець?

Будьмо відверті: середньостатичний чоловік частіше за все таки програє якісному вібратору. Бо останній майже стовідсотково приносить своїй власниці оргазми.

Він невтомний, безвідмовний, працює стільки, скільки треба і так, як треба, красивий і не ниє, що спина болить та хвіст відвалюється. Головне – не забути заряджати цяцьку і мити до та після використання.

Знаю багато сумних історій, де чоловіки забороняли використовувати своїм жінкам вібратори, бо якщо вже маєш хлопа, то мусиш кінчати з ним – і ніяк інакше.

У мене теж є така: колишній мужчина сильно образився, коли я пішла за іграшкою, яку він же мені подарував, з нервами зашипів: “тобі що, мене мало?” – і пішов курити на балкон. Ясно, що вібратор після такого я юзала на ничку, а секс в той вечір у нас так і не стався.

Шкода, що наші партнери сприймають вібратори як ворогів і суперників в сексі. Бо насправді вони – союзники.

Так, можливо, ваша партнерка не кінчає з вами, а отримує оргазми з іграшкою. То тіштесь – і беріть вібратор в руки: він сам все зробить.

Що з цим робити? Відкривайтесь новим досвідам та іграм у спальні

Більшість іграшок можна заримувати з парним сексом: ті ж віброкулі чи вакуумні стимулятори, наприклад.

Так, не у всіх позах, але це може бути цікавим та інтимним спільним досвідом. Ще є купа парних іграшок, які роблять секс на порядок гарячішим.

Може, ви давно мрієте про секс втрьох, але іншу людину не хочете впускати у ваші стосунки? І тут справиться правильно підібраний вібратор. Може, ви для себе хочете додаткової незвичної стимуляції? І так, для цього теж є іграшки.

Не бійтесь вібраторів, хлопці, не ревнуйте до них, бо це завідомо програшна позиція. Звичайно, кохана не кине вас навіть через найкрасивішу та найоргазмчінішу іграшку, та своїм дзьобанням та ревнощами ви можете сильно зменшити її бажання не лише займатися сексом, а й перебувати з вами в одному приміщенні.

Що ж робити, якщо вам все одно некомфортно в ліжку з вібраторами? Спробуйте з ними “познайомитися” наодинці. Ні, я не маю на увазі самостійно їх юзати за призначенням, а взяти іграшку в руки, повмикати різні режими, почитати інструкцію, подивитись огляди на ютубі.

Ми часто боїмося того, чого не знаємо. Наступний крок: попросіть кохану показати, як вона любить гратися іграшкою. Класно, якщо партнерка може безпосередньо показати вам всі улюблені режими й прийоми, які максимально її заводять.

Кілька повторів – і ви вже самостійно можете пробувати керувати вібратором.

От гарантую: коли ваша кохана кінчить з іграшкою у ваших руках, вам двом сподобається цей новий хвилюючий досвід і більше не захочеться від нього відмовлятись.

Важливо: 

  • іграшки – це дуже індивідуально. Не шерте між собою жодні цяцьки;
  • якщо використовуєте одну і ту ж іграшку для вагінального та анального проникнення, то одягайте на неї презерватив. Не треба змішувати свої “внутрішні світи”;
  • якщо сильно хочеться поюзати одну іграшку на двох та іншу кількість учасників – теж одягайте презерватив, та краще вібратор не шерити;
  • використовуйте для іграшок лубрикант на водній основі, силіконова змазка підходить лише для металевих та скляних іграшок, інші від неї псуються.

І не ревнуйте, а дружіть з вібраторами, бо вони дарують насолоду вам обом.

А якщо ви пропустили текст про те, як обрати собі секс-іграшки, вам сюди.

Пані М.

Пані М.

засновниця анонімного ТГ-каналу “Ці блядські історії” про стосунки та секс

читати наступне