--13387

9 Липня, 2023

під ковдрою

Народні методи для чоловіків у сексі: що з ними не так

Автор: Пані М.

Мені шкода, що багато чоловіків вибирають щось втирати собі в пеніс чи пити невідомі настоянки з незрозуміло яких компонентів, замість сходити до лікаря уролога або андролога.

Хлопці, зрозумійте, інколи ваше самолікування не те що не допоможе, а нашкодить. І потім, щоб вернутися до норми, доведеться витратити багато грошей і часу. Та ще й не факт, що це можна буде виправити.

Ми вирішили трохи полегшити ваше життя і поговорили з Ігорем Чорнокульським, кандидатом медичних наук, лікарем урологом андрологом, членом Європейської Асоціації урологів про декілька найпоширеніших питань, які зустрічаються в гуглі щодо чоловічого здоров’я та народних методів лікування, а також про те, як варто дбати про себе та про чоловічу сексуальну силу.

Народні методи дл покращення ерекції-13384

Ігор Чорнокульський

уролог, андролог– Часто для самолікування інтернет радить різні настоянки: і звичайні рослинні компоненти, які можна купити в аптеці, і невідомі препарати, де навіть не зазначений повний склад. У мережі їх пропонують пити, втирати в пеніс і так далі.
– Таке лікування, скоріше за все, не призведе до позитивних змін. Негативних, скоріше за все, також не буде. Тобто це даремно витрачений час. Серед рослинних і тваринних методів лікування – всім відомий “Струмінь бобра”, корінь женьшеню, настоянка з калгану. Їх використовують для покращення еректильної функції. В член втирають певні речовини, що можуть поліпшити кровообіг та викликати відчуття жару в органі. Та все це має більше психологічну дію. На щастя, якихось зовсім негативних наслідків я від цього не спостерігав.

– Люди цікавляться й препаратами, які містять анестетики. Так чоловікам пропонують продовжити статевий акт, бо чутливість трохи знижується, значить, можна довше займатись сексом. Наскільки це небезпечно?

– Дійсно, для лікування передчасної еякуляції ми пропонуємо наносити анестетики на головку та вуздечку – найчутливіші частини статевого члена. Це подовжує статевий акт. Тільки застерігаємо, що при цьому треба обов’язково використовувати бар’єрну контрацепцію – тобто презерватив.

Бо партнерка також нічого не відчує, цей анестетик подіє і на неї. Передчасну еякуляцію лікують також таблетками, в тому числі і антидепресантами. Можна зробити операцію. Фактично, всі методи лікування передчасної еякуляції направлені на те, щоб знизити чутливість. 

– Радять і алкоголь. Варто чи ні?

– Алкоголь дійсно подовжує статевий акт, бо сповільнює нервову провідність. Також він знімає нервову напругу, якщо мова про дебют – тобто перший статевий акт. Або перший статевий акт з новою партнеркою. Чоловік переживає, в нього може розвинутись синдром очікування невдачі. Особливо якщо вже є негативний досвід, бо колись не вийшло.

Келих доброго вина перед романтичним вечором ніхто не забороняє, але тут важливо знати міру. Бо якщо чоловік випив забагато, то про якісний секс мова не йде. А можливо, після великої кількості алкоголю взагалі нічого не буде.

– В народні методи покращення ерекції входить і їжа: прянощі, цибуля і часник. Вичитала метод: замочити в трьохлітровій банці кілограм почищеного часнику, настоювати місяць, і пити по столовій ложці до того часу, поки не закінчиться. Може, член в чоловіка і стоятиме, але не впевнена, що його партнерці буде приємний секс, коли навколо постійно пахне часником. Чи варто чоловікам додавати в раціон гострі і пряні продукти? Наскільки це взагалі окей?

– Вперше таке чую про часник. Та якщо подумати, то це поганий варіант. Бо якщо їсти часник кожного дня, то хто ж захоче з таким чоловіком цілуватись? Про прянощі майже не чув, щоб вони посилювали ерекцію. Що можу сказати – ці всі добавки не мають доказової дії. Може, людина очікує покращення, і на цьому ефекті плацебо отримає сильнішу ерекцію.

– І ще одне важливе питання: розмір члена. Чоловіки переважно мають страх, що їхній орган недостатньо великий чи надто тонкий, тому намагаються різними способами це теж виправити. Наприклад, перетискають член, щоб не дати крові відтікати, і щоб пеніс був максимально твердим. Для цього є і нормальні методи – еректильні кільця. Але їх можна використовувати не більше, ніж 20 хв підряд – про це пишуть всі виробники. Чоловіки ще можуть користуватися помпами, щоб збільшити свій розмір. Чи не роблять вони собі гірше?

– Розмір члена – досить болюче питання для чоловіків. Великий – атрибут гордості. Тому чоловіки і намагаються його збільшувати. Ті ж кільця більше розраховані на покращення ерекції, та можливе і невелике збільшення – завдяки тому, що кров залишається в органі. Але їх справді не можна носити понад 20 хв.

– З якими випадками подібного штибу ви стикаєтесь найчастіше на практиці?

– Казусних випадків багато.

Наприклад, коли чоловіки натягли якусь гайку чи нерозтяжне залізне кільце на основу члена і так спричинили набряк, через який вже не вдалося її зняти самостійно чи з лікарем. І тоді треба було викликати бригаду МНС, щоб хлопці розпиляли і зняли ту нещасну залізяку з члена.

Такі експерименти можуть закінчиться тим, що тканини набрякнуть, буде поганий кровообіг.

Якщо не зняти цю перепону, то дійде до страшного. Відбудеться банальне відмирання структур статевого члена, він просто відпаде. Це за умови, якщо запустити ситуацію.

Ми періодично бачимо такі випадки, коли люди заграються, а потім лікарі намагаються ліквідувати наслідки сексуальних ігор.

– Які притомні методи можна порадити чоловікам, щоб покращити їхнє сексуальне життя, крім походу до лікаря?

– Всі банальні поради про здоровий спосіб життя підходять: це і харчування, і достатній сон, і відсутність стресу, поменше шкідливих звичок. Краще відмовитись від алкоголю та паління. Останнє погано впливає на еректильну функцію. Алкоголь погіршує вироблення тестостерону.

Я зауважив, що під час війни через стрес і недосипання рівень тестостерону в чоловіків суттєво нижчий, ніж був до повномасштабного вторгнення.

Не варто забувати і про фізичну активність. Багато зайвої ваги створює проблеми з ерекцією.
Ще важливо профілактично ходити до уролога або андролога. Особливо якщо з’явилися певні симптоми: є проблеми з сексуальним бажанням, ерекцією, передчасна еякуляція, біль, порушення сечовипускання. Це не треба терпіти.

Чоловікам часто доводиться перебороти себе та свій страх, щоб піти до лікаря. Ви ж ходите до травматолога, коли з вами щось стається? От і до лікаря уролога теж треба йти.

Так, проблемами з ерекцією ніхто не хвалиться, це соромно. Та вчасне лікування збереже вам і нерви, і гроші, і здоровий член.

Пані М.

Пані М.

засновниця анонімного ТГ-каналу “Ці блядські історії” про стосунки та секс

читати наступне