--12004

25 Червня, 2023

під ковдрою

Про секс і зайву вагу: чи кохаються люди пишних форм?

Автор: Пані М.

Почну з головного: у всіх людей, які хочуть сексу і щось роблять в тому напрямку, є секс. І неважливо, скільки вони важать: чи 50, чи 100, чи більше кіло.

Бо, на щастя, ми всі різні і нам подобаються різні люди: високі, низькі, худі, повні, молоді, старші й так далі. І якщо двох все влаштовує – в тому числі велика дупця, м’який животик чи міцні ноги, – то нікого більше це обходити б не мало.

Жаль, що це не завжди так. Якось я вже писала подібну колонку. Ну я ж леді з яскраво вираженими формами, тому мені було цікаво пороздумувати про секс в цьому ключі. І випадково в коментарях під своїм текстом я отримала такий “розкішний” приклад неприйняття тіл інших людей, що аж здивувалася.

Одна коментаторка наполегливо доводила, що жир – це вбивця сексу. І що товсті люди мають спершу практично вмерти в залі – і аж тоді можуть дозволити собі займатися любощами. Ну бо вона так робить! Адже кохатися можна лише худим і без целюліту, “бо так більше задоволення”.

Що ж, ваша солодка булочка – тобто я – навіть не образилась на ці закиди. Бо, якщо чесно, я розумію цю жінку.

Уявіть, ви проводите кожну вільну хвилину в залі, рахуєте кожну калорію, не розслабляєте прес навіть під час оргазму, приймаєте лише вигідні пози в ліжку, а якась товста дівуля просто кохається і навіть не думає, що вона щось там має втягувати чи, навпаки, випинати.

Мені шкода, що ця жінка – як і дуже багато інших – відмовляє собі у задоволенні бути розслабленою, вільною. Забороняє любити своє тіло у всіх формах і станах, тримає себе в їжакових рукавицях – і кожного разу карає себе за помилки, які насправді ними не є.

Я теж така була – і мені жаль, що я мала пережити багато поганого, щоб нарешті прийти до любові до себе.

Знаєте, ще років сім тому і тридцять кілограмів назад я щиро вірила, що ніхто нормальний не зможе мене полюбити. Що я товста, що моє тіло бридке і непривабливе, що мене неприємно торкатись.

Я жила з цим, хоча тоді  – як  розумію зараз – була в чудовій формі. Просто я не підходила тій людині, що жила зі мною. Він чомусь хотів, щоб я змінилась (тобто схудла до його стандартів) і постійно мене критикував.

Навіть його компліменти виглядали як насмішка. І потім я довго вчилася нормально сприймати приємні фрази хлопців про мою зовнішність.

Пам’ятаю, як пішла на одне з перших побачень після розриву довгих стосунків.

Хлопець дивився на мене як на подарунок долі, а я думала: “Він точно збоченець. Невже не бачить, яка я?”

А хлопець бачив – і був в захваті.

Через певний час я зустрілась ще з одним хлопцем, на каналі я його назвала Капітан Америка. І він теж був мною зачарований! Ох, який з ним був гарячий секс: хлопець дослідив кожен сантиметр мого тіла і кайфував від цього.

Потім були ще побачення з іншими хлопцями. І нарешті до мене дійшло, що є купа чоловіків – вони спокійно можуть бути спортсменами, з кубиками на пресі, з усіма накачаними біцепсами, тріцепсами і що там ще є, – які просто з розуму сходять від таких жінок, як я.

Або їм в принципі по цимбалах, як виглядає жінка, якщо в ній горить вогонь. Вони будуть любити її в усіх станах і розмірах, лиш би їхня кохана була щаслива та задоволена.

І знаєте, коли я врешті зуміла прийняти те тіло, яке в мене є, а потім і полюбити його, то і мій секс став яскравішим і наповненим неймовірними оргазмами та задоволенням. Бо тепер я думаю не про те, “чи гарно виглядає мій втягнутий живіт”, а “як круто обіймати коханого ногами”.

Не думаю про свій вираз обличчя під час оргазму, а просто насолоджуюсь ним. Не переживаю за розмір своєї дупці, а насичуюсь доторками до неї. Не думаю про складки на спині, а лише про те, як приємно відчувати крапельки поту, які стікають вздовж хребта. Не ховаю товсті руки, а міцно обіймаю ними чоловіка за шию.

Не буду приховувати: мені періодично теж хочеться стати легшою і я час від часу намагаюсь це зробити. Бо прагну, щоб коханий романтично заніс на руках мене в спальню. Та поки скоріше це я можу кинути його на ліжко:)

Так що я хочу сказати: ваше тіло – просто зараз, в цю секунду, в тій вазі, яка є, – чудове.

І ви варті класного сексу та люблячого партнера/партнерки поряд. Для того вам не треба вбиватися в залі, переходити лише на кефір, зеленину і курячу грудку, відмовлятись від побачень, класного одягу і гарного сексу.

Бо зрозумійте: якщо людина у вас зацікавлена, вона вже приблизно уявила, як ви виглядаєте голою/голим. Ну от чесно, ніхто не очікує, що ви в одязі солодкий пиріжечок, а без трусів одразу перетворитеся на Скарлетт Йоханссон чи Кіану Рівза в молоді роки.

Так не робе!

Ви прекрасні.
З вами все окей. Ваш секс може бути чудовим в будь-якій вазі. Ви маєте право на задоволення та оргазми в тій вазі, в якій ви зараз.

Будь ласка, не карайте себе, не відкладайте на потім солодкі моменти – їх вам ніхто не компенсує. Живіть і кохайтеся зараз!

Пані М.

Пані М.

засновниця анонімного ТГ-каналу “Ці блядські історії” про стосунки та секс

читати наступне