--10776

13 Червня, 2023

корисне

Вечірні медитації: 5 застосунків українською для кращого самопочуття

Щоденна медитація має 12 науково доведених переваг для самопочуття людини, пише видання Heathline. Вправи допомагають знизити стрес, контролюють тривожність, покращують концентрацію та сприяють здоровому сну.

Чому корисно медитувати після складного робочого дня та купи справ?

“Тривожність людини посилюється саме ввечері, тому медитації — щоб хоч трошки заспокоїти та розслабити себе — будуть найкращою підготовкою до сну”, — каже психологиня Вікторія Іванова.

додатки для медитації-10767

Вікторія Іванова

психологиня

Щоб обрати найкращі для себе вправи, експертка перевіряє та прослуховує усі практики. Для якісних медитацій також варто потурбуватись про особистий простір — щоб ніхто не турбував і не заважали звукові сповіщення. 

А стежити за власним станом допоможе смартфон. “Вечір” зібрав 5 застосунків українською мовою з вправами для медитацій. 

Svitlo

Застосунок закликає опанувати прості медитативні техніки всього за 15 хвилин у день. Автори пропонують безплатну бібліотеку записів, перекладених українською мовою, які завжди оновлюються.

У них є медитації для сну, техніки для розвитку впевненості в собі, практики від кращих психотерапевтів України та навіть вправи, які можна виконувати на роботі. 

Застосунки для медитації

Дихай

“Відчуйте максимальну користь усвідомленого дихання”, — кажуть розробники застосунку “Дихай”.

Вони запевняють, що в користувачів знизиться стрес та підвищиться концентрація. Застосунок пропонує відпочити, зосередитись, розслабитись чи  підбадьоритись, а ще дозволяє встановити зручну тривалість таких вправ.

Застосунки для медитації

UpLife

Застосунок базується на принципах когнітивно-поведінкової терапії та пропонує курси саморозвитку, що тривають впродовж 15 хвилин щодня. Користувачі можуть прочитати покрокові інструкції, послухати аудіосесії та поринути в медитації, щоб досягти якісного терапевтичного ефекту.

В UpLife також є календар ритуалів — він допомагає закріпити нові звички та нагадує про саморозвиток. 

Застосунки для медитації

BetterMe: Mental Health

Застосунок BetterMe пропонує вправи для глибокого дихання на основі давньоіндійської практики Пранаями.

Користувачі ставитимуть перед собою цілі: зменшення тривожності, здоровий сон, підвищення любові до себе, розвиток стійкості до стресу чи покращення концентрації.

Натомість застосунок підбиратиме персоналізовані медитації — короткі та ефективні, із супроводом чи зі звуками природи. 

Застосунки для медитації

VOS

Це цілісна платформа з набором заходів та вправ для душевного спокою. Застосунок питає, які аспекти життя користувачі хочуть покращити, а потім пропонує індивідуальні поради для самодопомоги. Серед них — дихальні вправи та медитація. 

У VOS кожен може вести щоденник свого стану і навіть написати консультантам у терапевтичний чат, щоб поспілкуватися із психологом. 

Застосунки для медитації

Валерія Шебела

читати наступне