--4454

5 Листопада, 2023

під ковдрою

Як зрозуміти, що я кінчила? Чи це точно оргазм і як його розпізнати

Автор: Пані М.

Перший оргазм в моєму житті стався глибоко за тридцять.

До того моменту я купу разів імітувала те, про що не мала уявлення. І це було сумно. 

У моїй ситуації змішалось все: сором за секс, за потреби та прояви власного тіла, страх неприйняття – і будьмо чесними – віра в Бога теж.

Бо я галичанка, яка живе на віру, без шлюбу, в гріху, ну які тут оргазми, людоньки?

Звичайно, в глибині душі була переконана, що оргазми точно прийдуть, треба лише трохи почекати, почитати чергову статтю про “нові десять поз для задоволення” чи купити круту сексуальну білизну.

Ще я була переконана, що мій оргазм – це справа партнера, який був в той момент поруч.

Правда, тодішній хлопець більше мені дорікав за моє тіло, ніж намагався принести задоволення. І я перестала чекати на оргазми, бо була переконана, що мені не дано це відчути.

А потім моє лібідо збунтувалось. Після тридцяти я так хотіла сексу, що трохи сходила з розуму.

Мені снились оргазми. Тепер, з висоти свого досвіду, розумію, що це були не лише сни:  я їх справді відчувала, та не могла повторити в притомному стані.

А потім нарешті стався оргазм. Звичайно ж, отримала його сама з собою.

На той момент тодішній партнер сильно мене критикував і міг тижнями не торкатись, не кажучи вже про якісь оральні пестощі з його боку чи спроби дати мені максимум задоволення іншим шляхом.

Здається, це були перші тижні, коли я дозволила собі нарешті вивчати своє тіло.

Почала розуміти, що люблю, а що не подобається, де торкатися себе найприємніше, а де краще пропустити.

Навіть намагалася пояснити це партнеру, та він був переконаний, що краще знає і частіше робив мені боляче, ніж приємно.

Ще одним переломним моментом для мого оргазмічного життя стала перша іграшка з вакуумною стимуляцією.

Той оргазм був таким сильним, що аж налякав мене: подумала, що в мене серцевий напад! Тільки дуже приємний 🙂

І признаюся вам, з того часу більше ніколи не використовувала пальці для насолоди.

Так як зрозуміти, чи дівчина кінчила? 

Якщо ви не впевнені, то, скоріше за все, його не було.

Оргазм має багато ознак: це наростання напруги внизу живота та по всій вульві, прискорене дихання, прискорене серцебиття, можлива затримка дихання теж, почервоніння шкіри обличчя і декольте – тоді плато, а потім максимальне розслаблення.

І ні, голосно стогнати чи кричати не обов’язково: ви можете тихенько сопіти як киця, і просто відчувати розлитий по тілу жар і розпруження. 

Знаєте, проблема в тому, що майже кожна з нас потрапляє в пастку: імітує оргазм, чоловіки думають, що він виглядає саме так, повторюють свої дії і ми знову не отримуємо оргазм.

З іншими партнерами ця ситуація може повторюватись, бо якщо вони мають попередній досвід і він був таким же невдалим, то ми знову імітуємо оргазм. 

Як перестати імітувати оргазм і почати його отримувати

Можливо, я розумію, як це все зупинити.

  1. Перестати імітувати задоволення. Ага, вчора ви “кінчали” і кричали так, що сусіди стукали в стіни, а сьогодні після сексу скажете чесно, що оргазму не було. 
  2. Спробувати щиро поговорити з партнером/партнеркою, що той секс, який у вас є, не призводить до вашого оргазму.
  3. Бути готовою, що інша людина може це не прийняти – і вам доведеться вирішувати вже іншу проблему.
  4. Вивчати своє тіло самостійно, пальцями чи іграшками, шукати фото і відео, які збуджують, пробувати пестити себе по різному.
  5. ПЕРЕСТАТИ СЕБЕ КРИТИКУВАТИ ТА ПРИНИЖУВАТИ. Ви в себе єдина, у вас не буде кардинально іншого тіла і саме воно заслуговує на любов та прийняття.
  6. Якщо партнер/партнерка приймає ваші зміни, шукати спільно нові способи отримання задоволення для вас. Головне, не пушити себе, а рухатись в максимально комфортному темпі.
  7. Можливо, ваша проблема в отриманні оргазму взагалі не про тіло і є сенс поговорити про це з психологом и навіть з сексологом. Між іншим, деякі медпрепарати можуть викликати проблеми з отриманням оргазму. Це теж варто враховувати. 

Та як на мене, найважливіше зрозуміти, що ви – не одна і що переважно більшість проблем можна вирішити тим чи іншим способом, якщо про них почати говорити. 

Що ж робити чоловікам?

Звичайно, на їхнє місце мені важко себе поставити, та маю багато знайомих чоловіків, з якими можна поговорити і на цю тему. Дехто з них мені сказав, що ніколи не знав, чи дівчина імітує оргазм, дехто написав, що був в курсі, але теж не хотів морально травмувати свою партнерку. Бо виходило, що вона таким сумінівним способом дбала про нього. І навіть якщо дівчина п’ять років імітувала оргазми, а потім перестала і ви нарешті зрозуміли, що вона з вами не кінчає – не докоряйте їй цим. 

Перше, що варто зробити чоловікам – це поговорити про секс

Дайте вашій партнерці зрозуміти, що вона в безпеці і що ви її не звинувачуйте. Покажіть, що кохана для вас важлива і її задоволення – на першому місці.

І єдине, що вам треба від цієї розмови – це зрозуміти, як саме вона отримує оргазм і чи хоче вас навчити цьому. Жодної критики, жодних іронічих зауважень – лише захоплення, радість від нового досвіду та дуже багато пестощів. Дайте їй відчути себе прийнятою в усіх станах. Знаєте, хлопці, інколи дівчата думають, що негарно виглядають в оргазмі і тому не хочуть кінчати поруч з партнером. Заспокойте її, говоріть, торкайтесь, показуйте любов і ніжність, дайте їй відкритись.

І оргазми будуть.

Нагадаємо, що ви могли пропустити інші колонки Пані М.:

Пані М.

Пані М.

засновниця анонімного ТГ-каналу “Ці блядські історії” про стосунки та секс

читати наступне