піжама--2031
піжама--2047
піжама--2049

5 Листопада, 2023

корисне

10 українських брендів, які створюють одяг для сну і дому

Піарниця і авторка телеграм-каналу «Менторка українських брендів» Наталі Чуловська розповіла «Вечору», які українські бренди роблять якісні піжами та одяг для дому.

У своїй оцінці Наталі орієнтувалась на дизайн, якість матеріалів і унікальність: «Має бути зрозуміло, що у продукті є розробка бренду, інвестиція у дизайн, а не просто копіювання. Звісно, коли є сотні брендів піжам, вигадати щось нове важко. Але виробник завжди може привнести щось своє – зробити акцент на принти, крій, матеріали».

Бренди у добірці застосовують якісні матеріали, працюють у різних цінових категоріях. Є виробники, які використовують дорогі італійські тканини, є ті, хто працює з трикотажем, бавовною. Є різні стилі брендів: більш спортивні варіанти, з використанням графічних елементів, логотипів й надписів або люксові. Тому тут можна знайти щось своє як по дизайну, так і за ціною.


Dayinlinen

Instagram

піжама-1403
піжама-1404
піжама-1405

Крій підходить для будь-якого типу фігури, а елементи одягу моделей можна комбінувати між собою.

Так бренд, створений у 2020 році Олександрою Серафимович та Інною Литвинчук, кидає виклик нормам суспільства споживання. Їхні моделі оновлюються лише раз рік.

«Бренд у добірці виділяє те, що він працює з льоном. Також Dayinlinen виокремлюють кольори, вони використовують широку кольорову палітру», – каже Чуловська.

Balcony Garment

Instagram

піжама-1396
піжама-1397
піжама-1398
піжама-1399

«За 10 років бренд став знаком якості, а їхні піжами та домашні костюми – впізнаваним продуктом», – коментує Наталі.

Бренд заснувала Катерина Бойко у 2012 році. Її піжами виготовлені з м’яких натуральних тканин, мають лаконічний крій і продуманий дизайн. Це класика у темі домашнього одягу, а також вдале співвідношення ціни і якості.

Khorunzha

Instagram

піжама-1409
піжама-1411
піжама-1412


Моделі бренду Яни Хорунжої прості, стильні, зі зручним кроєм і з натуральних матеріалів.

«Обираючи бренд, ми купуємо не тільки продукт, а й емоцію, яку він передає. Коли дивишся на картинки в соцмережах Khorunzha, то віриш, що ці речі дадуть максимальний комфорт», – каже Наталі.

Hochu brand

Instagram

піжама-1239
піжама-1240
піжама-1241


«Це якісний мас-маркет. Коли хочемо обрати не дуже дорогий продукт, що буде класно носитись кілька сезонів при належному догляді», – каже Чуловська про бренд Юлії Подлюк.

Компанія з виробництвом у Хмельницькому пропонує замість старих речей проводити вечори або весь день у м’яких піжамах з бавовни, байки, флісу, тенселу тощо.

«Такі бренди як Hochu, Kotovich, Harper’s Homewear – мас-маркет, який звертає увагу на якість тканини і додає свого цікавого дизайну», – зауважує Наталі.

Kotovich

Instagram

піжама-1385
піжама-1386


Піжами й домашній одяг бренду створені в дусі мінімалізму. Переважають пастельні відтінки та м’які натуральні тканини.

А ще одеський бренд сестер Ірини Тиднюк та Христини Котович дотримуються ідей свідомої моди – повторно використовують сировину і біорозкладний пластик для пакування.

Harper’s Homewear

Instagram

піжама-1380
піжама-1381


Бренд заснований Альоною Ляшок у 2016 році. Це її власне вирішення проблеми пошуку зручного й стильного одягу для дому й прогулянки. Приємні на дотик тканини, природні відтінки, зручний крій і класичний стиль.

Katimo

Instagram

піжама-1354
піжама-1357

Цей бренд може слугувати як для дому, так для прогулянок, виходу в кафе, кіно, радить Чуловська.

«Katimo, RoomMate, Lessless – бренди вищої цінової категорії. Комфортний і водночас ефектний одяг».

Бренд виник у 2015 році завдяки Катерині Тимошенко і Віталію Панову.


RoomMate

Instagram

піжама-1375
піжама-1376


Виробник використовує м’які і переважно натуральні тканини, робить закриті шви для комфорту.

«Бренди RoomMate, IAM, Lessless орієнтуються на люксовий стиль – струмуючі тканини, шовкові сорочки і брюки», – звертає увагу менторка.

RoomMate заснувала Ксенія Тарнопольська. У грудні 2022 року, попри відключення світла і труднощі з пошуком фурнітури, виробник випустив колекцію унісекс-піжам у приглушених і пастельних тонах.

Lessless

Instagram

піжама-1371
піжама-1370


Принти створені у співпраці зі знаними художниками, дизайн одягу відсилає до естетики халатів золотої ери Голлівуду та мінімалізму 90-х.

Бренд заснувало подружжя Алі та Тимофія Гонти у 2019 році. У 2022 році Тимофій вступив до лав ЗСУ, але бренд продовжує роботу.

Виробник працює з натуральними тканинами, виготовленими без шкоди довкіллю – італійським шовком, льоном, кашеміром тощо.

Mashsh

Instagram

піжама-1362
піжама-1364
піжама-1365


Бренд одягу, створений у 2019 році телеведучою Машею Єфросиніною. Для пишиву піжам використовується бавовна, вільний крій. Це дві моделі приглушених пастельних тонів і одна модель насиченого кольору «бордо».

Радимо також:

Артем Кузьменчук

Артем Кузьменчук

головред «Вечора»

читати наступне