--13454

11 Липня, 2023

корисне

Де фотографуватись ввечері у Львові: 5 цікавих локацій від фотографки

Здається, що у Львові не залишилось жодного гарного закутка, в якому б хтось не фотографувався. Та світлин, зроблених ввечері, завжди менше – а дарма.

Атмосферні фото у сутінках, романтичний образ в тінях на заході сонця, цікаві селфі на фоні архітектурних пам’яток – всі ці кадри можна зробити на смартфон.

А львівська фотографка підкаже читачам “Вечора” 5 локацій, де виходять найкрутіші світлини.

місця для фото у Львові-13444

Марія Шевців

портретна та репортажна фотографка із 7-річним стажем, засновниця “Mariia Shevtsiv Ph”

Вокзал

Можете розпочати фотосесію одразу на пероні. Старі ліхтарі, мармурові сходи і вагони одразу додадуть романтики вашим фото.

Львівський вокзал

Ввечері промені сонця прокрадаються через віконця куполу над пероном, вийде яскравий акцент. Або ж чудові знімки “total black”, якщо фотографувати у тіні. Підберіть собі фільтр за смаком чи знімайте одразу.

Будівлю вокзалу підсвічують, це хороший кадр для тих, хто “колекціонує” архітектуру.

Лиса гора

Неймовірні заходи сонця можна спіймати серед природи на Лисій горі. Її ще називають горою Лева. Вона розташована між вулицями Кривоноса й Довбуша, навігатор вас проведе.

Можете взяти велосипеди або коцик із ласощами, як реквізит. Потрібне хороше взуття, бо дорога підступна, але панорама відкривається незабутня.

Лиса гора у Львові

Видно усе місто згори, Львів потопає у зелені. Це хороша альтернатива Високому замку, який закрили на час війни. На горі Лева навіть влаштовують освідчення та побачення.

Монумент Героям Небесної сотні

Місце пам’яті з кількома оглядовими майданчиками та сучасним дизайном. Локацію одразу задумували, як магніт для туристів.

Із різних боків відкриваються архітектурні краєвиди Львова. Ратуша, гострі шпилі храму Ольги та Єлизавети, вежа Корнякта, Латинська катедра та інші. Усі найвідоміші будівлі можуть тут потрапити до вашого об’єктива.

Меморіал Небесної Сотні у Львові

Якщо пощастить із погодою, спіймаєте у кадр ще насичено-помаранчеві хмари. Але не забувайте, що це меморіал, тут варто робити стримані фото, щоб не образити пам’ять Героїв.

Фото у трамваї

Перечекайте годину пік, купуйте квиток і гайда фотографуватися у вагоні трамваю. Щось є в цих вагонах, які скрегочуть і скриплять на поворотах. Точно не обирайте маршрут №8, там завжди багато пасажирів.

Пограйтеся із світлом біля широких вікон. Цікаві знімки вийдуть і на старих пластмасових кріслах і в салоні сучасного “Електрона”. Особливо у сутінках, коли запалюють міські ліхтарі.

вікно львівського трамваю

Тут найкраще користуватися смартфонами, які мають функцію стабілізації, щоб знімки не були змазані.

Вечірні фото в кафе

Замріяні фото в стилі “таємнича незнайомка смакує каву” найкраще робити через величезні вікна. Але тут потрібно мати напарника, який вас сфотографує. У центрі Львова радять дві популярні локації – ресторан “Атляс”, площа Ринок, 45. А також “Копальня кави”, площа Ринок, 10. В середині заклади теж красиві – із тематичними плакатами та стінами “під старовину”.

каварня у Львові

Літній дворик, який потопає в зелені, знайдете в закладі “Салалат”, проїзд Крива Липа, 7. Столики зроблені ніби із мозаїкою “під бруківку”. Зверху ніжно світить гірлянда із лампочками. Це для ваших фотоекспертиментів із вечірніми променями сонця.

провулок Крива Липа у Львові

Красивий провулок біля винного бару “Пара Джанов і Портвейн”. Знімки на фоні атмосферного муру з диким виноградом можна зробити із вулиці Лесі Українки.

Провулок біля вулиці Лесі Українки у Львові

Пройдіть через провулок, повз грузинське кафе, а далі – Вірменський дворик із морквяними фасадами, старовинними сходами і скульптурами. Тут на заході сонця можна зробити цікаві фото біля паркану.

Вам може бути цікаво: Як знімати себе серед сакур та магнолій увечері, щоб виходило гарно: поради фотографки.

Тучак Оксана

Тучак Оксана

читати наступне