--7529

13 Травня, 2023

під ковдрою

“Що ти хочеш?” – чому слід поговорити в парі про секс та інші важливі речі

Автор: Пані М.

Якось я була в стосунках з чоловіком, який чомусь вважав, що набагато краще все знає за мене в сексі.

Це не те що б було неправдою – це були мої перші серйозні відносини і таки мало знала про себе, секс та комунікацію.

А ще була надто молода і наївна, напхана стереотипами по вінця.

Вірила, що секс більше потрібен чоловіку, а я, як жінка, маю погоджуватись, мовчати і нічого не просити.

Звичайно, довго це тривати не могло, я все-таки почала здогадуватись, що чоловік – не екстрасенс і не може вгадати моїх бажань.

Спершу мої висловлювання про секс були недолугими – ну соромно ж про ТАКЕ говорити!

Потім трохи розібралася і навчилася словами через рот проговорювати свої потреби.

Правда, це не допомогло – в кінцевому результаті ми розійшлись. Якраз розбіжності в сексі та різні бажання і призвели до розставання, хоча і крім цього, в тих стосунках було багато поганого.

То що робити, якщо хтось один — або навіть і двоє – хочуть щось змінити чи додати в інтимні стосунки?

Побуду тут капітанкою Очевидько, але насамперед вам доведеться говорити словами через рот з коханою людиною.

Ні, він/вона не здогадається.

Ні, натяки погано працюють.

Ні, просто почати щось робити, про що ви не домовлялись, хрінова ідея.

На жаль, з секс-освітою у нас поки-що трабли. Так, щось десь змінюється, перекладаються та видаються гарні книжки про тіло, чуттєвість та секс.

З‘являються нормальні експерти, які не несуть несусвітню дичину в маси, а навпаки, розвіюють стереотипи.

Та у вашій парі доведеться безпосередньо працювати лише вдвох, бо навіть якщо ви звернетеся до спеціаліста, він з вами в ліжку не буде. (Хммм, хоча це може бути цікавим варіантом:)).

Знаю, що говорити про свої бажання страшно. Особливо якщо це щось трохи несподіване чи не загальноприйнятне.

Тут будь-хто з партнерів може нарватися на осуд, злість і нерозуміння. Особливо коли немає повної довіри в парі.

Якби я-колишня запитала в я-теперішньої, як діяти, то мої поради для двох були б такими:

  1. Якщо страшно говорити голосом про свої бажання, то можна починати з письмової форми. Так є можливість обдумати кожне слово – і у партнера / партнерки теж буде час на відповідь.
  2. Було б добре, якби щось нове в стосунках обговорювали до безпосереднього сексу, а не під час. Бо не впевнена, що якщо ви зайдете без попередження в спальню в костюмі містрес та ще й з нагайкою чи, може, навіть і з ділдо для нього, ваш партнер не втече у вікно. Хоча йому і сподобатись може, то ж таке:)
  3. Кожен з вас може відмовити. “Ні” чути неприємно, але ж ми тут за взаємну згоду боремось? Секс має приносити задоволення всім учасникам процесу, а не лише одному. Та людина може переглянути своє рішення – ми не зобов’язані діяти лише за одним сценарієм. Може, партнер/партнерка подумає, надихнеться, подивиться відео і захоче спробувати. Важливо: відмовити нормально на будь-кому етапі! Навіть коли вже презерватив на члені, навіть якщо член у вагіні чи в інших місцях. якщо тобі стало погано, некомфортно, боляче, неприємно – це треба зупинити.
  4. Питай про бажання партнерку / партнера. Може, людина соромиться почати розмову першою, але готова поділитись сокровенним. 
  5. Не думайте, що ви все знаєте: те, що спрацьовувало з попередньою партнеркою, з новою може ні до чого путнього не приводити. А якщо в попередніх стосунках не говорили про бажання, то звідки знаєте, що і там був феєрверк оргазмів та задоволення?
  6. Не звинувачуй і не наїжджай сходу. Фраза “Ти ніколи не хочеш…” і далі по тексту –  погана. Виплюнь каку і не говори так більше. Ну яка нормальна людина погодиться після наїзду щось робити? Добре, якщо в ліжко пустить, а не на диван спати відправить.
  7. Не очікуй, що якщо ти робиш ото, то тобі роблять отак. Воно не працює. Якщо ти робиш дівчині куні, очікуючи, що зараз її можна схилити до мінету, то нахрін таке куні здалося. Насолоджуйся сам/сама тим, що відбувається. якщо тобі це не подобається, то краще не роби. 

Отой вищезгаданий чоловік не фанатів від орального сексу в своєму виконанні, та приблизно раз в півроку безнадійно зітхав і пірнав мені між ноги, наче в забій шахти.

І з одного боку я любила (та і зараз в захваті) куні, а з іншого відчувала величезну вину, бо виходить, ніби його змушувала.

Звичайно ж, потім він вимагав мінетів, бо “заробив”. Брр, аж згадувати неприємно.

То що, буде ввечері розмова?

Всі колонки пані М. читайте тут

Пані М.

Пані М.

засновниця анонімного ТГ-каналу “Ці блядські історії” про стосунки та секс

читати наступне