--20815

16 Жовтня, 2023

життєстиль

«Я візьму це відео за 50 гривень»: українки-моделі та власник агенції про світ OnlyFans

Для платформи OnlyFans можна створювати будь-який вид контенту, але більше 90% 一 це контент для дорослих.

В Україні OnlyFans як додаток не заборонений і працює вільно, доступний для повнолітніх користувачів. Автори контенту мають пройти верифікацію документів для підтвердження віку.

Та виробляти і поширювати порноконтент в Україні заборонено. Тож невідомо, скільки у нас в країні є крієйторів 一 тих, хто продукує нюдси та відео на сервісі.

Одні говорять про акаунт на OnlyFans відкрито і дають покликання в інших соцмережах. Інші намагаються не висвітлювати таку діяльність.

Розвивати акаунт на OnlyFans можна самостійно або з агенцією. Ми поговорили з двома авторками контенту та власником агенції на OnlyFans. 

Заблокований Онліфанс

Маргарита Тарасівна починала розвивати телеграм, твітер та тікток і продавати сексуальний контент по особистих контактах. Однак більшість користувачів хоче обирати найзручнішу платформу, де все можна зробити за один клік.

Спочатку Маргарита зареєструвала акаунт на платформі OnlyFans з платною підпискою за 15$. Проте OnlyFans не має алгоритмів просування акаунтів.

Тому дівчина, як і більшість авторів контенту для дорослих, вирішила створити профіль ще з безкоштовною підпискою. На ньому підписники можуть зрозуміти, чи вони хочуть купувати контент цього крієйтора. Та їй не дозволили цього зробити і заблокували вже існуючий.

Чому так сталось?

Маргарита народилась і має прописку у Запоріжжі. Проходячи верифікацію, вона вказала, що живе у Києві. OnlyFans вважає Запоріжжя окупованою територією.

На її думку, при повторній верифікації на той самий паспорт звернули більше уваги. І саме тому, що вона з Запоріжжя, їй заблокували уже існуючий акаунт та не дозволили створити новий. За 20 днів Маргарита заробила близько 500$, але не встигла їх вивести. 

Вподобання українців

Зараз Маргарита працює на іншій платформі для продажу відвертого контенту: Fansly. Її аудиторія 一 здебільшого українці. Вона знімає порновідео.

Ще українці люблять торгуватися: «Я візьму це відео за 50 гривень».

«Ні, ти не візьмеш це відео за 50 гривень. Тому що це робота, те, над чим я стараюся.

Я можу монтувати відео по 5-6 годин, роблю це якісно: з хорошим освітленням та камерою. Тож не вважаю, що його можна продати по мінімальній ціні.

Завжди зроблю знижки військовим. Також пропоную акцію: можна купити в мене одне відео, і якщо зробиш донат на перевірений збір від 150 гривень, зі скріншотом я надсилаю своє друге відео безкоштовно, навіть якщо воно коштує 600 гривень», 一 каже Маргарита Тарасівна.

Маргариті подобається ця сфера роботи:

«Я не погоджуюсь зі стереотипами, які навішують на людей в секс-індустрії. Якщо ти знімаєш порно 一 ти обов’язково дівчина легкої поведінки.

Мені пощастило знайти партнера, який ніколи не дорікав мені. Він допомагає мені зі зйомками: фотографувє, знімає відео. Коли були запити, ми знімали парні відео.

Він знає моїх постійних клієнтів на імʼя. Вони знають, що в мене є хлопець, я цього ніколи не приховувала. Я не вважаю, що повинна отримати дозвіл, щоб робити щось зі своїм тілом. Ніколи не зраджувала своєму партнеру.

Але небагатьом щастить знайти партнера, який зрозуміє та прийме таку діяльність. Мені немає чого соромитись, у мене чудовий контент. Тільки мама не знає. Поки кажу, що я фрилансерка, але навіть якщо вона дізнається, я знаю, що її ставлення до мене не зміниться.

Інша реальність OnlyFans

Софія (імʼя змінено) хоче залишитись анонімною. Створити та розвинути акаунт Софії допомогла знайома авторка контенту, яка уже рік працювала на OnlyFans. За це подруга брала відсоток.

Софія не залишає покликання на акаунт OnlyFans у своїх соціальним мережах і не розповідає про це близьким.

Гроші Софія почала заробляти через декілька місяців. Зараз OnlyFans її повністю забезпечує, найбільше за місяць вдавалось заробити 3 тисячі доларів.

Гроші Софія називає чи не єдиним плюсом такої діяльності.

Найбільшим мінусом для неї стало сприйняття себе та свого тіла, як чогось, що завжди має бути ідеальним.

Для акаунту на OnlyFans Софія не знімає порно, тільки сексуальні фотосесії в білизні.

Інтернет-дівчина на вечір

Аудиторія Софії здебільшого англомовна:

Так, вони зацікавлені, щоб ти була гарною, сексуальною. Але також підписники хочуть, щоб ти цікавилась ними, говорила з ними, проводила з ними вечори, спілкуючись онлайн».

Співпраця з агенцією

Софія почала співпрацювати з агенцією після повномасштабного вторгнення:

«Агенція написала мені, коли я припинила співпрацю з подругою і перестала платити їй відсоток. Я була в депресивному стані через війну.

Мені було важко розвивати акаунт самостійно і виснажливо спілкуватись з великою кількістю чоловіків. Я перевірила агенцію, її знали мої знайомі, це вже був плюс, та все рівно віддавати доступ до свого акаунту, фотографій, особистих даних 一 це на свій страх та ризик.

Оскільки у мене вже був доволі розкручений акаунт, домовилась з агенцією на 30%. Працюю без контракту, за домовленістю. Також я додатково оплачую рекламу для того, щоб не переходити на вищий відсоток: дописи в інших авторів контенту, сторіз за сторіз, рекламу в редіті, твітері.

Я контролюю роботу агенції, гроші виводжу самостійно і сплачую їм відсоток».

Гроші дівчина виводить через сервіс Paxum. Перший заробіток з OnlyFans можна виводити через декілька тижнів після реєстрації акаунту.

«Зараз я відпочиваю за кордоном і знімаю мінімум контенту. Агенція виконує свою роботу, у мене є пасивний дохід. Якби я знімала більш систематично, можна було б заробляти ще більше», 一 розповідає Софія.

Обов‘язки агенції на OnlyFans 

Андрій (ім’я змінено) 一 власник агенції, яка займається менеджментом, підтримкою та просуванням дівчат на сервісі. Зараз з його агенцією співпрацює три моделі.

В обовʼязки працівників агенції входить ведення сторінки на OnlyFans та інших соціальних мереж за потреби. Вони допомагають з ідеями для створення контенту, можуть придбати обладнання для зйомок: телефон, професійне світло, костюми, сексуальні іграшки.

Андрій наводить приклад танців, косплею або аніме. Авторка контенту може обрати якесь зі своїх хобі, у якому вона розкривається, як особистість.

Я уточнила, чи можна, наприклад, читати вірші. На жаль, ні 一 вірші занадто нішеві, навіть якщо читати сексуальним голосом. Платформа OnlyFans не має алгоритмів просування акаунту, тому тільки завдяки іншим соціальним мережам можна розкрутити свою сторінку.

Андрій переконаний, що зараз заробити звичайним відвертим контентом на OnlyFans не вийде, потрібен творчий підхід.

Агенції просять великі відсотки: якщо у дівчини раніше не було акаунту, і вона починає з нуля, то віддає бере від 70% до 80% заробітку.

Якщо у OnlyFans-моделі вже досить популярний акаунт, а потрібен лиш менеджер, то агенція бере близько 40%.

Андрій принципово не розглядає варіант ведення безкоштовного акаунту на OnlyFans:

«Дівчина викладає пачку фотографій за 8$ і надсилає їх покупцям. Один з покупців пише їй, що фото номер 5 та 17 вона уже йому надсилала. І тепер вона має повернути йому 50 центів. Я називаю це OnlyFans для бідних».

Агенція Андрія не співпрацює з дівчатами, які живуть в Україні або в інших країнах, де така діяльність незаконна. Але з ним працюють українки, які живуть за кордоном.

OnlyFans створили у 2016 році, а популярності він досяг під час пандемії. 
• За даними британської штаб-квартири OnlyFans, за минулий рік кількість людей, які створюють контент на платформі,
зросла до 3,1 мільйонів.

• OnlyFans сплатив майже 1 мільйон доларів США «податку на Google» в Україні, який зобов’язує не зареєстровані в Україні міжнародні інтернет-компанії, які мають тут користувачів, сплачувати ПДВ у розмірі 20 % з доходів від послуг, які вони надають українцям.
• Власник OnlyFans, американець українського походження Леонід Радвінський, отримав 338 мільйонів доларів дивідендів. А доходи платформи перевищили один мільярд доларів США. 

Завадецька Ангеліна

читати наступне

Ось про що ми пишемо в інших рубриках

Київське ескімо, смак борщу, сиру й хліба: 7 закладів Києва з оригінальним морозивом

Щоденник Atlas United 2024. День третій: японська психоделіка, рокова Сердючка та нестримний Жадан

Святий вогонь, портал світів й вечірня «оргія»: 7 фактів про свято Купала

«Чоловік з передової хвалив дистанційний мастурбатор»: як секс-іграшки допомагають парам кохатися на відстані