--12426

14 Серпня, 2023

під ковдрою

Несеться скандал про одруженого письменника, Tinder і кілька жінок паралельно: як не дати себе надурити в додатку знайомств

Автор: Пані М.

У соцмережах – новий скандал. У його епіцентрі – письменник і співвласник видавництва “Дім Химер” Влад Сорд (Владислав Гранецький-Стафійчук). Влада звинувачують у тому, що він нібито мав романтичні та сексуальні стосунки одночасно з кількома жінками, при цьому будучи одруженим.
Мовляв, чоловік знайомився з дівчатами через Тіндер, і жінки про існування інших романтичних зв’язків не знали.

«Вечір» не може втручатися в особисте життя героїв, поважаючи їхню приватність. Але може нагадати колонку пані М. за 2 липня. Там пані М. дає поради жінкам щодо платформ знайомств: на що звертати увагу в анкеті та при спілкуванні, щоб не потрапити в халепу.

Далі – текст колонки.

Кілька тижнів тому вже писала подібну колонку для хлопців. Ми тоді в коментарях непогано подискутували – і дівчата попросили колонку для них. І я роблю це з радістю:)

На перший погляд видається, що немає жодної різниці між анкетами хлопців і дівчат. І там, і там варто вибирати різні приємні фото для анкети, щоб людина одразу мала уявлення, як ви виглядаєте.

І там, і там хотілося б читати цікавий опис про людину, а не одразу наштовхуватися на список вимог до партнера/партнерки. Цим чоловічі анкети дуже грішать: до жінки 100500 вимог, а він – просто Василько.


Тому, дівчата, робимо все по плану:

 • вибираємо кілька гарних фото, трохи селфі, трохи в повний зріст, трохи з залу, якщо ви туди ходите. Це одночасно і покаже людям, як ви виглядаєте, і може бути зачіпкою для початку розмови;
 • невеликий опис про себе, який теж може простимулювати почати розмову.

Чого писати не варто:

 • що ви шукаєте любов всього життя. Чоловіки лякливі і одразу уявляють собі щось дико страшне. І навіть якщо ваша мета саме така – почекайте трохи:) Ви прийшли на тіндер в першу чергу розважитись – то робіть це!
 • якщо в вашому описі буде слово “секс” – от гарантую, що тобі писатимуть всякі дрочери чи чуваки, яким горить, але чомусь соромно просто покористуватись рукою  самостійно.
 • можливо, є сенс написати, які саме хлопці тобі подобаються, але про себе теж черкни кілька важливих речень.
 • найважливіше: не стався до спілкування на тіндері надто серйозно – це ж не нова мова програмування чи якийсь важливий життєвий скіл. Це розвага, хоча інколи вона буває і  виснажливою.

Так, анкета є? Що ж робити далі? Свайпати: направо, якщо хтось сподобався і наліво, якщо ні.

Тут сильно хочу поговорити про тих, кого нема сенсу обирати:

 1. Ті, які ставлять багато вимог і нуль слів пишуть про себе. Бо якою б ти не була ідеальною – завжди знайдеться щось, що цьому чуваку не підійде. Відсікаємо зразу і економимо свій дорогоцінний час.
 2. Хлопці, які ще в анкеті починають нити, що всі жінки – меркантильні сучки, а він шукає не таку. Ну і далі по тексту. Якщо з таким будуть стосунки і вони закінчаться, то наступною меркантильною сучкою будеш вже ти.
 3. Одинокі вовки та особистості, яких ніхто не розуміє. Нахрін-нахрін! Вони будуть водити вас три години парком, розказувати про всіх своїх колишніх – і навіть води не куплять попити.
 4. Анкети з однією фотографією  – і то зі спини. Чувак, скоріше за все, або одружений, або в стосунках. І хоче трохи полоскотати собі нерви та інші місця.Найімовірніше, він навіть не обмовиться про це в розмові або скаже про свій статус при зустрічі, якщо його спитати прямо. А якщо не спитати, то мовчатиме. І чисто технічно він навіть не збрехав.
 5. Чесні, які з усією простотою пишуть, що вони тут лише потрахатись, жінка за кордоном, а він сильно страждає без сексу.
 6. Анкети, в яких гарні фото, але нема підтвердженого статусу (там має бути галочка біля імені) Це або якісь боти, або фейкові акаунти. Мені колись навіть сутенер попався, який заманював мене трахатись на камеру. Ну або ж знову: там ховаються одружені чуваки.

Ну ок, з десяток пар таки у вас вже є. Можна почекати, коли хлопці вам напишуть, а можна писати першою. Особисто я так роблю, бо у мене немає терпіння, поки чоловіки роздупляться. Інколи з цього виходять непогані діалоги:) А інколи – ті скріни, які я показую на каналі.

Для мене червоними прапорцями в розмові є:

 • фрази, що хлопцеві нудно і щоб я розказала йому щось цікавеньке. Тут всі в однакових умовах;
 • якщо буквально в перших хвилинах розмови хлопець видає такі фрази: “Хочу тебе трахнути так, щоб ти аж пищала”. І все, що на схоже на цю фразу. Так, ми тут для сексу теж, але, бляха, пофліртуй трошки, зацікав дівчину;
 • одразу намагається перейти в інші програми для спілкування. Якщо телеграм –  це ще може бути окей, то інста та фб – точно ні. Бо це моє особисте і я не готова ділитися ними з людиною, яку я навіть ще не бачила в житті;
 • робить зауваження про мою зовнішність, рід занять, хобі і так далі. Його, по-перше, ніхто не питав. А по-друге, це моя особиста справа, як я виглядаю, чим займаюсь і як заробляю на життя;
 • намагається отримати підтвердження, що на першій зустрічі одразу буде секс, бо він так хоче. Це не ок взагалі. Бо навіть якщо він вам теж сподобався і ви не проти перевести вашу розмову в іншу площину, варто таки побачитись спершу на нейтральній території, подивитись на людину в житті, як вона рухається, чим пахне, як говорить. І аж тоді стрибати в ліжко;
 • якщо виявляється, що фото таки не його. Він може втирати, що в нього дуже відповідальна робота і він не може світитись, але переважно це фігня. Він просто одружений. До речі, одного разу я пішла снідати з чуваком і лише в кафе виявила, що на фото – не він. Це було неприємно;
 • спілкується лише на тіндері і відмовляється переходити в телеграм. Надто шифрується, воно вам треба?
 • не чує вашого “ні”. Оце їхнє: “А може, ти передумаєш і таки займешся зі мною сексом одразу?” або “А тепер передумаєш?” – поганий знак. Нанивати секс – це ж принизливо, але ті хлопці цього не розуміють;
 • шле тобі свої голі фото – без твого запиту чи навіть без попередження. Ви ще навіть кави не встигли попити, а ти вже бачила його пеніс в усій красі;
 • пропонує зустріч, яка виглядає не зовсім безпечною. Я завжди намагалася організовувати побачення так, щоб мати шлях до відступу: не їхати надто далеко, щоб спокійно викликати таксі, брала з собою повербанк, щоб заряджати  телефон і не бути залежною від іншої людини, бачитись вдень або в людному місці, щоб попросити про допомогу. Ну і звичайно ж, мати гроші, щоб заплатити за свою їжу і таксі;
 • починає розмову про тих “товстих злих феміністок з небритими ногами” і принижує інших жінок заодно теж;
 • говорить, що презики йому не подобаються, тому він любить секс без них. Але ти можеш йому довіряти, бо він чистий і здоровий, бо спить лише з порядними дівчатами.

Так, а тепер що? Розмова приємна, ви сходитесь в цілях та цінностях, він красунчик та ще й розумний. Клич його на кавусю:) чи там на чай/вино/пиво/лимонад. А далі вже розберешся, правда?

Можливо, з цієї колонки видається, що знайти нормального та цікавого хлопця – для сексу, спілкування, дружби, стосунків чи походеньок на піцу, – це задача з зірочкою. Та це можливо.

 Так, вісім з десяти або відваляться, або мовчатимуть, або будуть нудними. Один з тих двох, що залишаться, зморозить якусь дурницю, включить режим “сніжинка” і розчиниться в тумані. Та з іншим одним може вдатися гарне побачення, яке варто запам’ятати – і сходити на ще одне.

Сприймай тіндер як пригоду, яка просто триває: десь ти завтикуєш, десь інші люди роблять помилки. Та це все одно весело!
Тому дбай про свою безпеку, ходи на побачення, користуйся презервативами (детальний гайд отут) і насолоджуйся. Я дозволяю:)

Пані М.

Пані М.

засновниця анонімного ТГ-каналу “Ці блядські історії” про стосунки та секс

читати наступне